Sablewska i Tola ŻARTUJĄ Z BLUNTA!

Konflikty gwiazd.
Żart z Blunta Tola i Maja Sablewska powtórzyły słynny dowcip. Tola Szlagowska przebywa ze swoją menadżerką Mają Sablewską w Los Angeles. Zrobiły sobie zdjęcie na tle budowy, podpisując je "To jest nasz hotel w Los Angeles" Pamiętacie żart Jamesa Blunta? Gwiazda muzyki zrobił sobie w Polsce zdjęcie na tle pewnej budowy podpisując je "Oto mój hotel w Polsce". Fotka została zamieszczona na jego facebookowym profilu i... wybuchł skandal. W przeciągu kilku godzin pod zdjęciem pojawiło się 5000 komentarzy. Nie były na pewno miłe dla muzyka. Polacy byli źli, że zrobił sobie taki żart. Tym bardziej, że mieszkał w 5-gwiazdkowym hotelu SPA. Blunt na długo zapamięta swoją wpadkę. Tym bardziej, że polscy artyści postanowili teraz zakpić z niego. A dokładnie Tola Szlagowska. Młoda gwiazda przebywa wraz ze swoją menadżerką Mają Sablewską w Los Angeles. Dziewczyny postanowiły zrobić sobie zdjęcie na tle budowy, podpisując je "To jest nasz hotel w Los Angeles". Fotka już hula po Facebooku. Myślicie, że James Blunt już dostał linka?

Pamiętacie żart Jamesa Blunta? Gwiazda muzyki będąc w Polsce zrobił sobie zdjęcie na tle pewnej budowy podpisując je "Oto mój hotel w Polsce". Fotka została zamieszczona na jego facebookowym profilu i... wybuchł skandal.

W przeciągu kilku godzin pod zdjęciem pojawiło się 5000 komentarzy. Nie były na pewno miłe dla muzyka. Polacy byli źli, że zrobił sobie taki żart. Tym bardziej, że mieszkał w 5-gwiazdkowym hotelu SPA.

Blunt na długo zapamięta swoją wpadkę. Tym bardziej, że polscy artyści postanowili teraz zakpić z niego. A dokładnie Tola Szlagowska. Młoda gwiazda przebywa wraz ze swoją menadżerką Mają Sablewską w Los Angeles. Dziewczyny postanowiły zrobić sobie zdjęcie na tle budowy podpisując je "To jest nasz hotel w Los Angeles". Fotka już hula po Facebooku.

Myślicie, że James Blunt już dostał linka?

 

Mrock

Zobacz także:

Sablewska KRYTYKUJE KUKULSKĄ?!

Sablewska o Marinie: Małe pieski szczekają najgłośniej

Maja Sablewska BEZ MAKIJAŻU