Marta Kaczyńska pojawiła się na salonach

Dzieci polityków.

.

Więcej o:
Komentarze (57)
Marta Kaczyńska pojawiła się na salonach
Zaloguj się
 • mikado

  Oceniono 18 razy 8

  Ten siwy pan to niejaki Jan Maria Tomaszewski, bliski kuzyn braci Kaczyńskich. Z zawodu artysta plastyk, kiepsko sobie radził w życiu zawodowym, więc gdy bracia przejęli władzę, postanowili go wspomóc i załatwili mu 3 (trzy) fikcyjne posady: w Orlenie, TVP i warszawskich wodociągach. W pracy pojawiał się rzadko, co nie przeszkadzało mu pobierać trzy pensje w łącznej kwocie 30 (trzydziestu) tysięcy złotych miesięcznie. Proceder ten trwał ponad dwa lata. Gdy nowe władze wyrzuciły pasożyta ze wszystkich trzech posad, poszedł na tzw. długotrwałe zwolnienie lekarskie, aby przez kolejne pół roku pobierać wielotysięczny zasiłek z ZUS. Łatwo policzyć, ze ukradł łącznie około miliona złotych.

 • agent21

  Oceniono 14 razy 8

  ale ona brzydka!!! moglaby zagrac w filmie PLANETA MAŁP bez jakiejkolwiek charakteryzacji!!! Masakra!!!

 • dak

  Oceniono 8 razy 8

  "...okładka magazynu o gwizdach..."????????? Litości !!!!!!!! Zaprawdę nie znam takiego magazynu! A tak lubujecie się w pisaniu o błędach innych...

 • grabarz_001

  Oceniono 16 razy 8

  a co mnie ,ona obchodzi- nieudany egzemplarz kaczki !!!!!!!!!!!!

 • nkwd

  Oceniono 15 razy 7

  już nie cierpi????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
  SZYBKO MINĘŁA TAKA WIELKA " ŻAŁOBA"

 • no_nick

  Oceniono 9 razy 7

  @czakel - to nie czytaj. Prawda , ze proste ?

 • yena

  Oceniono 11 razy 7

  Szpetna,antypatyczna,aseksualna.......

 • bacowa

  Oceniono 9 razy 7

  Martusia przestała się traumować i zaczyna wydawanie 3 mln ,,za skórkę''? ten z tyłu padalec to słynny ekspert od kanalizacji miejskich, tronów królewskich dla byłego Prezydenta, Orlenu i kilku rzeczy tam jeszcze z poborami liczonymi w dziesiątki tys zł?

 • blue911

  Oceniono 11 razy 7

  Ma znajomosci zlodziejka - nie wolno na ksiezniczke nic powiedziec,bo cenzura neofaszystowska usuwa posty! Monopole rzadza - Polak nie ma prawa NIC powiedziec w swoim kraju juz. Przyjdzie i na Was czas rozliczen - o to sie nie martwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX