Weronika z "Top Model" lansuje się na Balu Dziennikarzy

.

.

Więcej o:
Komentarze (52)
Weronika z "Top Model" lansuje się na Balu Dziennikarzy
Zaloguj się
 • swiatlo

  Oceniono 4 razy 4

  Co się ludzie przyczepiliście? W tej Polsce to każdy aby na drugiego z wilka. A co to wam przeszkadza że ktoś tam sobie poszedł na bal? A niech sobie chodzi! Choćby i codziennie!
  I po co osądzać, obmawiać, dołować? Jak dziewczyna ma swoje pięć minut to niech z nich korzysta! Lepsze jej pięc minut niż wasze nic! :)

 • vrona

  Oceniono 6 razy 4

  Moim zdaniem wygląda fatalnie, ten odcień różu nie jest zbyt elegancki. Gorset jest kiczowaty i tandetny. Dół sukni jeszcze by uszedł, ale wtedy góra powinna być gładka. Fryzura i makijaż bez polotu. Ogólnie jestem na nie.

 • 2mimi

  Oceniono 6 razy 4

  wyglada jakby miala rozpoczac prace w Disney World jako przechadzajaca sie miedzy turystami, podstarzala pani wiosna - nie mysle aby Cinderella i krolewna sniezka przejely sie konkurencja

 • ala33

  Oceniono 3 razy 3

  ładnie wygląda ,taka dziewuszka skromna

 • cerrie

  Oceniono 5 razy 3

  Ja czego niby mam jej zazdrościć? Tego, że poszła do programu "Top model" i przez parę tygodni była pokazywana w telewizji? To aż taki zaszczyt zostać pokazanym w tv? A ja jakbym dostała zaproszenie na taki bal to bym go nie przyjęła, a niby z jakiej racji? Tego typu bale powinny być dla ludzi, którzy naprawdę coś znaczą, a nie dla jakiejś dziewczyny, która była pokazywana przez parę tygodni w tv i jeszcze BYĆ MOŻE ma sznasę na zostanie modelką o ile zacznie coś w tym kierunku robić. No sorry, ale jeżeli na takie typu bale zostaje zaproszona jakaś tam Weronika, gdzie jakby ktokolwiek kto nie oglądał to całe "Tap madl" to by nawet nie wiedział kim ona w ogóle jest, to jak dla mnie takie bale są guzik warte, albo nawet jeśli były kiedyś tam coś warte to teraz schodzą na przysłowiowe psy zapraszając na tak wielkie imprezy kogo tylko popadnie. O taka Frytka była w Big brotherze i co teraz z tego ma? Jak ta tonąca chwyta się brzytwy, aby tylko nie przestano o niej mówić. A to jest dla mnie żenujące i desperackie chwytać się wszystkiego, aby tylko było o kimś głośno. Ok. Jak ta cała Weronika zacznie bywać na pokazach i zacznie brać udział w sesjach zdjęciowych i będzie w tym dobra, to nic nie będę mówiła, ale jeśli tylko zamierza cały czas jechać tylko na tym, iż przez parę tygodni była pokazywana w tv, to jak dla mnie będzie kompletna kompromitacja z jej strony. Ja jeśli bym poszła do takiego programu, to po to by pokazać, iż naprawdę zostanie modelką jest dla mnie wszystkim, a nie tylko po to by potem w sumie za nic pojawiać się na takich imprezach. Ja nie hołduję jak dla mnie dziwacznej zasadzie jak dają to zawsze należy brać. Jeszcze mam swój rozum by wiedzieć, że należy w życiu robić coś wartościowego, a nie pokazywać się na salonach w sumie nie mając do tego żadnego prawa. Bo kim ta Weronika jest by pokazywała się na takich balach? Jest zwykłą dziewczyną jak setki tysiące w Polsce, różnica jest tylko taka, że ona przez parę tygodni była w tv, ale jeśli to już daje prawo do blichtru i sławy, to ja dziękuję za taką żenadę.

 • miya_ke

  Oceniono 5 razy 3

  kto jej te sztuczne rzęsy przyklejał? nie zauważała tego, że są krzywo i fatalnie przyklejone? no i mogła chociaż paznokcie pomalować :)

 • wulfi

  Oceniono 7 razy 3

  wiesniaczka to ryje sie na salony..przepraszam... pseudosalony..nazarla sie gratis..

 • justysia88

  Oceniono 5 razy 3

  ładną ma tą sukienke :)

 • malutki_kotek

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo ładnie i stosownie do okazji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX