Magda Welc u krawcowej. GWIAZDA

Przygotowania do występów.

.

Więcej o:
Komentarze (70)
Magda Welc u krawcowej. GWIAZDA
Zaloguj się
 • krystyna7

  Oceniono 34 razy 28

  Na siłę robicie dorosłą z tego 13-letniego dziecka !!!! GWIAZDA ??? Do tego jeszcze daleka droga przed nią .

 • zosiam54

  Oceniono 41 razy 21

  Jak w tym naszym kraju ma być dobrze skoro ludzie od najmłodszych lat pałają do siebie taką nienawiścią ? Zamiast być dumnym , że taka młodziutka dziewczynka jest obdarzona ogromnym talentem ,większość z Was robi wszystko , aby ją zdołować. Nie tędy droga, bo ta nienawiść z czasem obróci się przeciwko Wam . Czyżby rodzice nie potrafili Was nauczyć miłości do bliżniego i otaczającego Was świata? Jesteście żałośni i to szczególnie nad Wami należy się litować, bo jesteście chorzy z nienawiści. WSTYD !!! Magdą się nie przejmujcie , bo gdy nadejdzie odpowiednia chwila, będzie miała ząbki ładniejsze od Waszych. Nie wierzę ,że Ci , którzy ją krytykują nie posiadają żadnych wad....

 • muhaha

  Oceniono 24 razy 20

  dopiero miała 11 teraz nagle 13 lat ?!?!

 • darling69

  Oceniono 33 razy 19

  Mi się śpiew Magdy nie podoba, ale są różne gusta, powiem tylko tyle, że gwiazda to chyba za dużo powiedziane ;)

 • ksymena

  Oceniono 41 razy 17

  To nie jest GWIAZDA. Gwiazdą jest Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Irena Santor ... I znowu jakaś dorosła balowa kieca. Nie może to dziecko ubrać się jak dziecko!!!

 • sansa

  Oceniono 27 razy 17

  To ortodonta decyduje o momencie wprowadzenia aparatu korygującego zgryz, ale mam nadzieję, że i rodzice tej dziewczynki trzymają rękę na pulsie.

 • bionda

  Oceniono 22 razy 16

  ten wyraz po tej kropce to gruba przesada!

 • janeek

  Oceniono 24 razy 16

  jestem przeciwny gwiazdorzeniu dzieci, nie rozumiem dlaczego dzieci wystepuja w takich programach, to nie ich swiat, ona ma sie uczyc, wystepowac na akademiach szkolnych, a jak dorosnie to wtedy ujawniac talent- nie talent?
  Zamiast spedzac czas z rowiesnikami ona wystepuje na galach dla doroslych??? Zycze jej, zeby w najblizszych latach sie nie zmanierowala i oby jej sodowa do glowy nie uderzyla!

 • dulce12

  Oceniono 19 razy 13

  Pół roku temu miała jeszcze 11 lat a teraz już nagle 13???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX