Gwiazdy walczą z psimi łańcuchami

Walka o prawa zwierząt.
.
Więcej o:
Komentarze (50)
Gwiazdy walczą z psimi łańcuchami
Zaloguj się
 • oko

  Oceniono 23 razy 13

  Pierdo*enie o Szopenie.Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.Jak by takiej gwiaździe pies narobił szram na gębie to by miała pretensje że pies nie był na smyczy albo na łańcuchu.Jeżeli podejmujemy się że będziemy mieli psa to trzeba mu zrobić takie warunki żeby się zwierzak nie męczył.Może to być łańcuch tylko nie 0,5m i nie krowi żeby psu łba nie urwało od jego wagi.Najczęściej psa kupuje się dzieciakowi żeby miał zabawkę.Jak dzieciak chce oskalpować psa i pies go ugryzie to najczęściej pies ląduje w schronisku a w najgorszym wypadku w lesie.Ja bym zamienił takie stare, wyświechtane hasło "Pies przyjacielem człowieka" na "Człowiek przyjacielem psa"

 • kasia.

  Oceniono 19 razy 13

  akcja fajna, ale nie oszukujmy się zwykłe tzw. "Wieśki" i tak mają to gdzieś dla nich "Pies to pies", akcja powinna się odbywać na wsiach, lub małych miejscowościach a nie w dużych jak Warszawa bo tutaj raczej nie trzyma się psów przy budzie :/

 • sandrinne

  Oceniono 13 razy 13

  adiee wystarczyloby wyprowadzic go na spacer 1-2h dziennie i zadbac zeby mial tam komfortowo! :/

 • zoltyswinka

  Oceniono 11 razy 11

  Prawda jest taka, że celebrytów nie obchodzą jakieś tam psy, oni tam przyszli po to żeby się pokazać.

 • gracyee

  Oceniono 13 razy 11

  Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe.

 • magduusia

  Oceniono 13 razy 11

  adiee.: Wiesz...dobrze wychowany pies nie gryzie, więc właściciele nie mają obaw!

 • ashley8888

  Oceniono 15 razy 11

  No i bardzo dobrze, więcej takich akcji. Nie rozumiem takich osób jak np: ADIE. , Trzeba mieć WoDe w głowie, żeby coś takiego napisać!!!!. A ZWIERZĘTA TEŻ CZUJĄ!!!

 • sandrinne

  Oceniono 15 razy 11

  feefee nie chodzi o radykalne dzialania, ale o zmiane nastawienia i troske wobec tych zwierzat, Wystarczyloby zadbac zeby mialo obroze a nie zywy lancuch na szyi, wypuszczac bodaj na godzinke dziennie i zadbac o ciepla i czysta bude-to juz byloy naprawde duzo!

 • piotr04

  Oceniono 17 razy 11

  SUPER- TAKĄ AKCJĘ POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ! ! !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX