Laureaci Superjedynek 2010

Volver, Ira, Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska, Stachursky i Tede.
.
Więcej o:
Komentarze (86)
Laureaci Superjedynek 2010
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 63 razy 57

  Podobno ten z rewolweru pie...ł się na scenie za kulisami. Jeżeli to prawda, to daj plusa!!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 48 razy 32

  Chylińska niech urodzi i zacznie znowu koncertować, przemęczy się, poroni i będzie latać później do tabloidów i żalić się, że ją ktoś uroczył i w ogóle.

 • ladyzgaga

  Oceniono 45 razy 27

  Kto uważa, że głosowali chorzy ludzie, niech dają +

 • ladyzgaga

  Oceniono 28 razy 20

  Akurat Kowalskiej się należało, Stachurski i Volver porażka ludzie porażka

 • zixac

  Oceniono 25 razy 19

  kariery Stachursky'ego to ja chyba nigdy nie zrozumiem :/

 • antyfankadody

  Oceniono 35 razy 19

  Ja uważam, że w większości wygrali ci, co nie powinni. Wiem, że zaraz moja opinia będzie miała negatywne oceny. Dajcie spokój, Farna zaśpiewała lepiej niż Kowalska. Stachurskiego nie mogłam słuchać. "I wszyscy wstajemy!" pff... Niech sobie śpiewa, ale na weselach. Fajnie Cugowski powiedział:"Nie musicie wstawać, możecie siedzieć" i zaśpiewał naprawdę dobrze. Dziwi mnie, że nie wygrał w pojedynku z tym flukiem. Agnieszka Chylińska zaśpiewała gorzej od Kukulskiej. Wgl ta piosenka "Nie mogę Cię zapomnieć" to jakaś wiocha. Byłam przerażona wynikami.

 • cichodupka

  Oceniono 25 razy 17

  Przyznając nagrodę Stachurskiemu TVP się tylko ośmieszyła. W ogóle nominacja jego była przegięciem. Co on takiego zrobił w muzyce w zeszłym roku? Chyba tylko pokazał, że można osiągnąć poziom poniżej dna. Ostatnio żalił się nawet jakiejś gazecie, że chciał wykonać też "Dosko" na festiwalu ale za mało czasu telewizja przeznaczyła na jego wystep. Żenada.

 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 16

  Volver - najgorszy zespół w historii polskiej muzyki. Na drzewo z nimi!!! Z Dodą się nie udało, teraz też nie hahaha:D

 • aksak

  Oceniono 21 razy 15

  Jeśli w naszym kraju najlepszym wokalistą jest Stachursky...to ludzie, co to za kraj? Co to za gust? W głowie się nie mieście, że Polacy mają tak tandetny smak muzyczny. Ani głosu, ani wyglądu ani piosenek. W dodatku, naburmuszony koleś, "co to ja nie jestem". Jak może być w Polsce dobrze jeśli popularni są Stachursky, Ich Troje...Wstyd na cały świat. Współczuję tym, którzy głosowali na Stachurskiego. Nie mają słuchu za grosz. Ten facet nadaje się jedynie do grania na weselach, kiedy już wszyscy są po kilku głębszych...a nie do wygrywania konkursu na najlepszego wokalistę. Polacy stracili rozum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX