"Grzeczna" Doda z warkoczykami w TVP2

Wyglądała jak grzeczna dziewczynka z warkoczykami i w białej bluzce. Czar prysł, gdy zaczęła wypowiadać swoje prawdy na temat relacji z Mają Sablewską. Cała Doda. Zobaczcie nowe zdjęcia gwiazdy!
.
Więcej o:
Komentarze (191)
"Grzeczna" Doda z warkoczykami w TVP2
Zaloguj się
 • majciaxd

  Oceniono 37 razy 19

  bardzo ładnie wyglądała;)

 • magdamm

  Oceniono 30 razy 18

  Bardzo fajna fryzura :)

 • mint89

  Oceniono 29 razy 17

  jakoś inaczej ostatnio wygląda..ładnie..

 • karolina0911

  Oceniono 42 razy 14

  Ślicznie jak zawsze!!!

 • mystery_

  Oceniono 19 razy 13

  bardzo fajnie wygladala :) na +

 • fuckfame

  Oceniono 24 razy 12

  Świetne buty, i cały strój. Tylko mogłaby inną fryzurę zrobić, bo ta jej zniekształca twarz i przez to trochę dziwnie wygląda, ale ogólnie to ładnie wyglądała.

 • kjojik

  Oceniono 18 razy 10

  ludzie skąd w was tyle zawiści, jadu i chamstwa, DODĘ można lubić, albo nie, nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale to jest jej chwila i ma prawo to wykorzystać, trzeba ją szanować bo sama to osiągnęła własną pracą, wykorzystała swój talent a wy zawsze będziecie tylko siedzieć przed kompem/TV i wyśmiewać się, narzekać, szydzić, ale ona ma w życiu to co kocha pracę która jest pasją, ma pieniądze które wykorzystuje tak jak jej się podoba,a wam tyłki rosną od chipsów, piwska i fast foodów i nic w życiu nie osiągnięcie, więc pozostaje wam idiotyczna zawiść bo komuś się udało i nie chodzi tu o Dodę, ale o każdą gwiazdę czy gwiazdkę, czy to będzie Steczkowska, Urbańska, Górniak czy Łuczenko (bo pewnie pewnego dnia i po niej zacznie jeździć bo się jej udało) bo Polacy nie cierpią kiedy komuś coś się udaje, są zakompleksi i podwyższają swoją ocenę tym, że kogoś skrytykują, chociaż ich krytyka to czysta zawiść wynikająca tylko i wyłącznie z własnej frustracji.

 • cemetery

  Oceniono 8 razy 8

  Po prosty słodka idiotka : > Nie ma się co oszukiwać !

 • korross

  Oceniono 12 razy 8

  paskuda to ona nie jest co wy gadacie, tym bardziej że już coraz mniej przypomina solaryjną panienkę która ubiera się na Stadione XXlecia. Gusta są różne, dla mnie ma dość pospolitą urodę (choć dosc ladne orzechowe oczy). Nie to co Anna Przybylska czy ta laska Józefowicza, one wyglądaja nieziemsko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX