Córka Bogusława Lindy na salonach

Wyrabia się?
Córka Lindy na salonach Wyrabia się? 18-letnia Ola, córka Bogusława Lindy, pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czy to nowa uczestniczka celebryckich imprez? Córki znanych tatusiów budzą duże zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy zaczynają stawać się kobietami i pięknieją na oczach całego kraju. Tak jest w przypadku Oli Lindy - córki Bogusława Lindy i Lidii Popiel. 18-letnia Ola pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czerwona szminka, ekstrawaganckie buty i strój, który budził ciekawość. Jak wam się podoba Ola - nowa uczestniczka celebryckich imprez?

Córki znanych tatusiów budzą duże zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy zaczynają stawać się kobietami i pięknieją na oczach całego kraju. Tak jest w przypadku Oli Lindy - córki Bogusława Lindy i Lidii Popiel.

 

18-letnia Ola Linda pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czerwona szminka,ekstrawaganckie buty i strój, który budził ciekawość. Jak wam się podoba Ola - nowa uczestniczka celebryckich imprez?

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Linda wspomina Macieja Kozłowskiego. Wideo

Lidia Popiel: Mąż jeszcze nikogo nie pobił, nie zabił