Córka Bogusława Lindy na salonach

Wyrabia się?
Córka Lindy na salonach Wyrabia się? 18-letnia Ola, córka Bogusława Lindy, pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czy to nowa uczestniczka celebryckich imprez? Córki znanych tatusiów budzą duże zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy zaczynają stawać się kobietami i pięknieją na oczach całego kraju. Tak jest w przypadku Oli Lindy - córki Bogusława Lindy i Lidii Popiel. 18-letnia Ola pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czerwona szminka, ekstrawaganckie buty i strój, który budził ciekawość. Jak wam się podoba Ola - nowa uczestniczka celebryckich imprez?

Córki znanych tatusiów budzą duże zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy zaczynają stawać się kobietami i pięknieją na oczach całego kraju. Tak jest w przypadku Oli Lindy - córki Bogusława Lindy i Lidii Popiel.

 

18-letnia Ola Linda pojawiła się na imprezie "Sobieski" z udziałem Bruce'a Willisa. Czerwona szminka,ekstrawaganckie buty i strój, który budził ciekawość. Jak wam się podoba Ola - nowa uczestniczka celebryckich imprez?

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Linda wspomina Macieja Kozłowskiego. Wideo

Lidia Popiel: Mąż jeszcze nikogo nie pobił, nie zabił

 

Więcej o:
Komentarze (164)
Córka Bogusława Lindy na salonach
Zaloguj się
 • leonalewis18

  Oceniono 45 razy 43

  pięknieją na oczach całego kraju ?
  to chyba jakiś żart...^^

 • agnesia96

  Oceniono 50 razy 42

  Może ja nie jestem miss ale ta dziewczyna jest po prostu brzydka...
  Jest wiele ładniejszych kobiet z prawdziwym talentem,które nie mają siły przebicie a ona się lansuje bo ma sławnego tatusia.

 • jagodzianka

  Oceniono 46 razy 40

  Nie podoba mi się.. w dodatku następna z otwartą gębą

 • carlo1966

  Oceniono 52 razy 40

  Tak zaczyna się upadek młodego pokolenia. Sorry za refleksję prywatną, ale pod czaszką 18-latka woda sodowa i nieuzasadnione poczucie wyższości rodzi się szybko. Moi Rodzice , choć mogli, nie prowadzali mnie na bankiety w Monte Carlo- może dlatego teraz nie jestem do końca półgłówkiem. Jeśli we mnie inwestowali- to tylko w naukę. Wtedy byłem na Nich wściekły- teraz jestem bardzo wdzięczny.
  A co do Panny na zdjęciu- to mimo widocznej pracy nad urodą- raczej przeciętność. No i te nogi jak u 5-latki w przedszkolu.

 • kristofor

  Oceniono 43 razy 39

  Nie trafia w moje gusta mówiąc delikatnie :)

 • wicur

  Oceniono 42 razy 38

  Przepraszam wszystkie konie rasowe

 • el_martinez

  Oceniono 38 razy 38

  wyjątkowo wulgarna uroda

 • martenka14

  Oceniono 37 razy 37

  Wygląda jak umalowany chłopak

 • lk

  Oceniono 38 razy 36

  Nogi jak dźwigary mostu w Azerbejdżajnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX