Druga ofiara Polańskiego

Na co liczy Charlotte Lewis?
Lewis oskarża Polańskiego Kolejna kobieta twierdzi, że Roman Polański ją wykorzystał. Charlotte Lewis oświadczyła, że gdy miała 16 lat, została zniewolona przez Polańskiego. Adwokaci reżysera zapowiedzieli, że pozwą Lewis za rozpowiadanie bzdur. Charlotte Lewis dwa dni temu oświadczyła w mediach, że jest drugą ofiarą Romana Polańskiego. - Wiedział, że miałam 16 lat, gdy zniewolił mnie w swym paryskim mieszkaniu - powiedziała 42-letnia Lewis na konferencji prasowej w Los Angeles. Miało to nastąpić w trakcie produkcji filmu "Piraci", w którym zagrała niewielką rolę. To sensacyjne oświadczenie. 42-letnia brytyjska aktorka właśnie pogrążyła Polańskiego, który walczy o wolność i sprawiedliwość. Pytanie, czy aktorka naprawdę chce sprawiedliwości po latach, czy też ma nadzieję na rozgłos i... karierę? Adwokaci Polańskiego już zapowiedzieli, że pozwą Lewis za bzdury, jakie rozpowiada.

Charlotte Lewis dwa dni temu, oświadczyła w mediach, że jest drugą ofiarą Romana Polańskiego. Przeczytaj koniecznie: Zniewolił mnie w swym paryskim mieszkani.


To sensacyjne oświadczenie. 42-letnia brytyjska aktorka właśnie pogrążyła Polańskiego, który walczy o wolność i sprawiedliwość. Adwokaci Polańskiego już zapowiedzieli, że pozwą Lewis za bzdury, jakie rozpowszechnia od dwóch dni.

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.