18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Barraza Sudnicka w "Playboyu"!

Zobacz gorącą Wenezuelkę w akcji.
Francys w "Playboyu" Francys Barraza-Sudnicka zrzuciła ciuszki. Gwiazdą najnowszego numeru "Playboya" jest Francys Barraza-Sudnicka. Znamy ją przede wszystkim jako uczestniczkę 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Gwiazdą najnowszego numeru "Playboya" jest Francys Barraza-Sudnicka. Znamy ją przede wszystkim jako uczestniczkę 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Francys niczym ogień rozpala męską wyobraźnię. Rozpaliła także swego obecnego partnera Łukasza Czarneckiego, który wspiera ją w każdym jej przedsięwzięciu. - Zarówno w Polsce, jak i w Wenezueli jest wiele pięknych kobiet. Jednak to uroda zupełnie innego typu. Jestem połączeniem Słowianki i Latynoski. To, że moje korzenie sięgają dwóch zupełnie innych kultur, znacząco wpłynęło na to jaka jestem, ale na pewno nie można powiedzieć, że jestem doskonała - Powiedziała Francys w rozmowie z "Playboyem".

Gwiazdą najnowszego numeru "Playboya" jest Francys Barraza Sudnicka. Znamy ją przede wszystkim jako uczestniczkę 9 edycji "Tańca z Gwiazdami". Francys niczym ogień, rozpala męską wyobraźnię. Rozpaliła także swego obecnego partnera - Łukasza Czarneckiego, który wspiera ją w każdym jej przedsięwzięciu.

Zarówno w Polsce, jak i w Wenezueli jest wiele pięknych kobiet. Jednak to uroda zupełnie innego typu. Jestem połączeniem Słowianki i Latynoski. To, że moje korzenie sięgają dwóch zupełnie innych kultur, znacząco wpłynęło na to jaka jestem, ale na pewno nie można powiedzieć, że jestem doskonała - Powiedziała Francys w rozmowie z Playboyem.

 

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (20)
Barraza Sudnicka w "Playboyu"!
Zaloguj się
 • kotbury

  Oceniono 30 razy 16

  Ja rozumiem że biust.. lepiej wyżej niż niżej... ale ona ma piersi tuz pod obojczykiem a właściwie to pod pachami... A jeśli ktoś uznał ten komentarz za niestosowny to odpowiadam - kto publicznie cycki pokazuje ten na "merytoryczną" krytykę zasługuje.

 • cholera

  Oceniono 28 razy 16

  Ladna kobieta, ale ciezko ja zapamietac - nie ma oryginalnej urody. Ciezko sie tez wypowiadac, bo dosc duzo mejk apu ma.

 • dehypnotizer

  Oceniono 23 razy 13

  To już przesada. Photoshop, znaczy się. To już nie jest retusz, to jest tworzenie postaci od zera :(

 • wladek

  Oceniono 14 razy 12

  piekne ma imie to niewinne dziewcze

 • materazzi

  Oceniono 16 razy 12

  no więc mało fotek, więc nie mogę właściwie ocenić

 • nanda_devi

  Oceniono 21 razy 11

  Ładna dziewczyna, ale kto to jest?

 • lala82

  Oceniono 21 razy 5

  yyy wyciągneła sobie sylikon????

 • bruja

  Oceniono 16 razy 4

  wygląda jak natalia oreiro

 • lala82

  Oceniono 9 razy 3

  pazdzioch odwal sie...moze gdybys bardziej interesował sie nijaka Francys to bys wiedzial ze przyznała sie do operacji biustu, co nawet bylo widac w TzG, z reszta to normalka w Ameryce Płd..po zdjeciach widac ze go juz nie ma, to chyba dobrze, nie wiem po co te złosliwosci???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX