Anna Mucha vs. Marilyn Monroe. Która lepsza?

Pomysł na okładkę z 1965 roku?
Mucha vs. Monroe Fotografowie kopiują pomysły swoich kolegów sprzed lat. Magazyn "Wysokie Obcasy Extra" na pierwszą okładkę wybrał Anię Muchę. Oryginalna stylizacja to hit sprzed 40 lat. Podobną sesję miała w 1965 r. Marylin Monroe. Debiutujący magazyn "Wysokie Obcasy Extra" na pierwszą okładkę wybrał Anię Muchę. Oryginalna stylizacja okazuje się być hitem sprzed 40 lat. Podobną sesję miała w marcu 1965 roku Marylin Monroe w magazynie "Esquire". Mało tego. W tym samym magazynie, w 2008 roku w takiej samej sesji wystąpiła Jessica Simpson! Jak myślicie, która wypadła lepiej? Naszym zdaniem chyba jednak Ania.

Debiutujący magazyn "Wysokie Obcasy Extra" na pierwszą okładkę wybrał Anię Muchę. Oryginalna stylizacja okazuje się być hitem sprzed 40 lat. Podobną sesję miała w marcu 1965 roku włoska aktorka Virma Lisi ucharakteryzowana na Marylin Monroe w magazynie "Esquire" (dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd). Mało tego. W tym samym magazynie, w 2008 roku w takiej samej sesji wystąpiła Jessica Simpson!

 

Jak myślicie, która wypadła lepiej?

 

Rok 1965:

 

Rok 2008:

 

Rok 2010:

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Która gwiazda prezentuje się lepiej?
Więcej o:
Komentarze (140)
Anna Mucha vs. Marilyn Monroe. Która lepsza?
Zaloguj się
 • list

  Oceniono 37 razy 31

  CZY KTOS Z WAS PRZESTANIE PISAC TE GLUPOTY??? ZOBACZCIE KIM JEST TA PANI NAPEWNO NIE JEST MARILYN NA100%.OTWORZYC OCZY LUB NAŁOŻYĆ OKULARY!!!!!!!!!!!!

 • starling

  Oceniono 40 razy 30

  Marilyn Monroe zmarła w 1962 roku... Więc jakim cudem robiła sobie tę sesję w 1965??

 • list

  Oceniono 33 razy 29

  TO VIRNA LISI A NIE MARILYN!!!!!!!!! ZOBACZCIE SLEPAKI--http://blog.screenweek.it/2008/11/tanti-auguri-virna-lisi-24768.php

 • agnesia96

  Oceniono 33 razy 27

  Porównanie Marylin i Muchy jest co najmniej niesmaczne...

 • ejdziesia

  Oceniono 24 razy 22

  Ludzie czy Wy ślepi jesteście?? Nie wiecie jak Marylin Monroe wygląda?? to przecież Virna Pieralisi. Grała np. królową Margot!! Boże te serwisy plotkarskie robią z ludzi debili! ! żal!

 • list

  Oceniono 24 razy 22

  PLOTEK JESZCZE ZLE IMIE NAPISAL NO NIE MOGE. KTO TAM KU... SIEDZI JAKS IDIOTA I PISZE BREDNIE????

 • list

  Oceniono 28 razy 22

  MARILYN ZMARLA 4SIERPIEN 1962ROK. WIEC TO NIE MARILYN!!!!!!!!!

 • wszechwiedzaca

  Oceniono 28 razy 20

  Po pierwsze pisze się Marilyn a nie Marylin, po drugie to nie Marilyn a Virna Lisi, po trzecie najpierw sprawdźcie wszystko dokładnie a potem piszcie!

 • zgryzota

  Oceniono 22 razy 18

  To chyba pytanie retoryczne? Porównywanie wyfotoshopowanej, wtórnej sesji Anny i Jessiki z cudowną sesją Marilyn Monroe i pytanie "która wyszpadła lepiej?" jest czynnością dość karkolomną... Oryginał to oryginał po prostu. Zupełnie inna klasa zdarzeń.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX