Lekarz Jacksona przed sądem

Na sali pojawiła się rodzina króla popu.
.
Więcej o:
Komentarze (43)
Lekarz Jacksona przed sądem
Zaloguj się
 • 21244917

  Oceniono 21 razy 17

  Proszę, tatuś pierwszy, a jak MJ żył to . . . .

 • justynka

  Oceniono 15 razy 15

  a i najlepsza jest rodzina Michaela teraz się nim zajmuje ;/ teraz ;>

 • lizkaath

  Oceniono 15 razy 11

  Ja mam tylko nadzieję że będzie sprawiedliwośC, i ten kto zawinił, dostanie to, na co zasłużył. Michaelowi się to należy. Gdyby ten pożal się Boże lekarz choć trochę myślał,to nie dawałby Michaelowi leków, które mu szkodziły!! Nawet jeśli Michael tego chciał, mógł dawać mu coś innego bez jego wiedzy.. Dlatego jest winny tego co się stało i koniec.

 • gaba

  Oceniono 12 razy 10

  Każdy powinien ponieść karę za przestępstwo.Nawet jeśli Michael prosil go o lekarstwa to on jako lekarz nie powinien ich podawać.Wiedzial jak silne są te leki i co grozi po ich podaniu.Calkowity brak odpowiedzialności!!!!!!!!!

 • kasienkaxd

  Oceniono 24 razy 10

  Mimo,że Michael był wspaniałym piosenkarzem.. nie usprawiedliwia Go od tego do czego sam doprowadził..
  Po trzech operacjach był już sama nie wiem jak to określić "prawie biały.." a on nie zaprzestał . Skąd wiecie ,że podał mu leki by go zabić ? ! być może uśmierzyć ból ..
  nie byliście tam , ani żaden z tych zasranych redaktorów.
  Więc dajcie spokój !! Zresztą życia Michaelowi nie przywrócicie !
  ps . Czekam na wasze minusy ;]...

 • justynka

  Oceniono 12 razy 10

  winnego teraz się nie znajdzie . ;/ wina stoi po oby dwóch stronach ;/ taakie jest moje zdanie . a co do Michaela to bardzo mi Go szkoda wielki piosenkarz, wielki głos i wielki człowiek ;(

 • wera123

  Oceniono 11 razy 9

  A ten lekarz leczył i J. Browna w podobny sposób zmarł może te dwie sprawy mają coś wspólnego ze sobą. Może lekarz zabił dwóch artystów jeszcze to może wyjść na jaw.

 • aksak

  Oceniono 11 razy 9

  MOŻE I MICHAEL BYŁ UZALEŻNIONY, ALE TO MURRAY BRAŁ KASĘ ZA TO BY WIEDZIEĆ CO JACKSON MOŻE A CO NIE MOŻE BRAĆ I CO MOZNA A CO NIE MOŻNA ZE SOBĄ ŁĄCZYĆ. GDYBY MIAŁ TROCHĘ HONORU, ODMÓWIŁBY PODANIA PROPOFOLU, JEŚLI WIEDZIAŁ ŻE SKUTKUJE ON ZATRZYMANIEM AKCJI SERCA. PRZYZWOLIŁ NA ŚMIERĆ MICHAELA. NIGDY NIE BĘDZIE JUŻ TAKIEGO ARTYSTY I TAKIEGO FILANTROPA WŚRÓD GWIAZD.

 • wera123

  Oceniono 10 razy 8

  To nie przez operacje zmarł ludzie robią sobie po 100 operacji i żyją dajcie spokój z tymi bredniami. Jego psychika była wykończona przez oskarżenia zrobili z niego pedofila on nie mógł tego znieść i tyle. Po tym nigdy się nie podniósł.
  Media go też zabiły przez plotki
  On musiał robić te operacje przez bielactwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX