Stroje gwiazd na Brit Awards 2010
Zobaczcie, jak zaprezentowały się gwiazdy podczas największej muzycznej imprezy na Wyspach - Brit Awards. Kto wyglądał najlepiej?
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Królowa Elżbieta zadbała o Harry'ego? Wydała rozkaz, by wszyscy na pogrzebie byli ubrani tak jak on. "Istniało ryzyko żenady"
-
Księżna Kate na pogrzebie księcia Filipa. Królowa Elżbieta podarowała jej specjalny dodatek
-
Monika już nie Zamachowska. W telewizji przedstawiono ją inaczej
-
Królowa Elżbieta podczas pogrzebu księcia Filipa miała przy sobie dwie pamiątki po mężu. Obie symboliczne i romantyczne
-
Aneta Kręglicka ścięła włosy na krótko. "Takiej mnie nie znacie". Fani zachwyceni delikatnymi lokami
- Anna Wendzikowska znów skrytykowana za wakacyjny wyjazd. Po przeczytaniu komentarzy internautów zmieniła opis do zdjęcia
- Victoria Beckham świętowała urodziny. Najpierw impreza z Kim Kardashian, później niespodzianka od Davida. Romantycznie!
- "Hotel Paradise". Zszokowani uczestnicy dowiedzieli się, że Ola zna Michała. Są podejrzenia, że byli parą. "Musimy to rozkminić"
- Linia sukcesji do brytyjskiego tronu. Książę Harry teoretycznie wciąż ma szanse. A co z jego drugim dzieckiem?
- Martyna Wojciechowska z córką na starym zdjęciu. Mówi o macierzyństwie. "Fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż"