Ramona Rey w klipie Akona!

Światowa premiera klipu do piosenki "Oh Africa" odbyła się na gali Grammy Awards. Będzie międzynarodowy hit?

Na wczorajszej gali Grammy Awards odbyła się światowa premiera teledysku Akona "Oh Africa", w którym udziela się także Keri Hilson oraz młodzi artyści z różnych krajów świata. Polskę reprezentuje Ramona Rey.

 

Dochód ze sprzedaży singla zostanie przeznaczony na pomoc biednym społecznościom w Afryce. Piosenka zostanie wykorzystana w kampanii Pepsi i będzie towarzyszyć Mistrzostwom Świata w Piłce Nożnej, które w tym roku odbędą się w Afryce.

 

Polskiej reprezentacji na mistrzostwach nie będzie. Mamy za to Polkę w futbolowym hymnie - jest więc powód do dumy.

 

Jak Ramona Rey wypada w teledysku?

 

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Ramona Rey w klipie Akona!
Zaloguj się
 • dodzik19

  Oceniono 49 razy 39

  ludzie! Polka śpiewa w hymnie mistrzostw świata w piłce nożnej, mimo, że Polska drużyna się na nich nie pojawi oczywiście. chyba tylko muzycznie możemy coś osiągnąć. I myślę, że zrobi to Ramona! You go girl! Nie jest dla was ważne to, że w teledysku ma pomalowaną twarz w kolory polskiej flagi i jej obecność tam to MY?!

 • bolubold

  Oceniono 39 razy 37

  Trzeba sie tylko cieszyc, ze Ramona miala szanse wystapic w tym teledysku. Caly swiat zauwazy obecnosc Polski w tej akcji dzieki Ramonie. Brawo i trzymam kciuki za dalsza kariere.

 • atiluj

  Oceniono 39 razy 37

  pozytywna ta piosenka ;)

 • tribute

  Oceniono 36 razy 32

  od początku mówiło się, że ona wraz z kilkunastoma osobami wesprze Akona i Keri. Chór ma duże znaczenie tutaj, a jej głos mocno przebija się przez cały chór. Ja ją słyszę, jak śpiewa te powtórzenia: łejołej, ŁEJOŁEJ... łejołej, ŁEJOŁEJ.

 • moniniaa

  Oceniono 30 razy 30

  świeetna piosenka !

 • tribute

  Oceniono 47 razy 29

  ale nie ogarniają niektózy tematu, że ona nie ma się tam lansować, tylko zaznaczyć udział Polski w międzynarodowym projekcie, reprezentować nas wśród kilkunastu krajów i okazywać, że Polska wspiera Afrykę przez to? w DDTVN Ramona powiedziała, że nie chce robić kariery dzięki komuś sławnemu już. chce sama sobie na sukces zapracować i osiągnąć go dzięki swojej muzyce, swoim tekstom. mówiła, że gra koncerty w Europie i śpiewa na nich po polsku! Bo Ramona tylko po polsku śpiewa. Za to szacun wielki. Wszyscy po angielsku, bo polski taki niemelodyjny. No to Ramona go kształtuje pod siebie, bawi się słowami, co dla niektórych brzmi dziwnie, ale okazuje się że dla obcokrajowców brzmi ciekawie i myślę, że Ramona może odnieść sukces jako Polka śpiewająca po polsku - sama! bez Akona.

 • gnom

  Oceniono 40 razy 28

  Fajnie, że możemy podziwiać Ramonę w światowym hicie. Gratulacje.

 • kochajna

  Oceniono 29 razy 27

  Brawo Ramona !!! Trzymam kciuki za Twoją karierę. A ostatnia płyta - jest świetna ! Lubię twoja muzykę i sposób śpiewania !

 • marcinek

  Oceniono 35 razy 27

  No nareszcie jest ten klip. Bardzo pozytywny.Fajnie,ze w miedzynarodowej duzej akcji charytatywnej mamy wreszcie polski akcent. Moze Ramony nie widac za wiele ale tam wystapilo chyba kilkadziesiat osob, wiec nie mogli sie skupic tylko na niej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX