Wielki lans na premierze "Ciacha"! ZDJĘCIA

Wczoraj w warszawskim Multikinie odbyła się premiera mocno promowanej ostatnio komedii "Ciacho". To wydarzenie zgromadziło oczywiście masę gwiazd, gwiazdek i celebrytów. Każdy starał się zwrócić na siebie uwagę i mówiąc wprost - lansował się. Kto zjawił się na premierze, z kim przyszedł i jak wyglądał? Zobaczcie koniecznie naszą galerię.

 

 

Więcej o:
Komentarze (65)
Wielki lans na premierze "Ciacha"! ZDJĘCIA
Zaloguj się
 • littlepig

  Oceniono 29 razy 23

  biedny królik.

 • skye

  Oceniono 28 razy 20

  Viola kołakowska za przeproszeniem wygląda jakby założyła na siebie kondoma? I ona jest znawczynią mody???? Szok! Boże, teraz każdy może nazywać się guru i znawcą mody. Boże, widzisz i nie grzmisz.

 • ktosktosiowy

  Oceniono 32 razy 20

  strasznie mi się niepodoba jak Candy Girl kopiuje Gage :/
  mamson - 100% racji

 • margo188

  Oceniono 26 razy 18

  ooo! proszę bardzo! Ramona Rey przed chwilą była w Hollywood, gdzie nagrywała piosenkę i teledysk m.in. z Akonem i wcale nie lansuje się teraz perfidnie jak inni, którzy w porównaniu z nią osiągnęli niewiele. Brawo. To jest prawdziwa gwiazda!

 • beer

  Oceniono 20 razy 18

  Och,Karolak to się chyba wstydził za partnerkę i jej wspaniałą kreację.

 • arturooo

  Oceniono 28 razy 18

  a co do Natalii Lesz - wku*wia mnie to, że jeszcze dziś ktoś pisze, że tatuś za nią buli i sponsoruje jej karierę w showbiz-ie. Ku*wa!!! Czy ta laska jeszcze nie udowodniła niektórym, że ma talent? śpiewa, jak śpiewa... ok, nie ma najśliejszego głosu, ale jakichś tam fanów ma... ale jak ona tańczy! serio, jest w tym zarąbista - pokazała to w TZG i w serialu 'Tancerze', gdzie ponadto udowodniła, że jest dobrą aktorką też. Radzi sobie sama, bez tatusia - doceńcie wreszcie!!

 • skye

  Oceniono 25 razy 17

  Czasami naprawdę zastanawiam się jakim cudem Ci ludzie w ogóle trafili do show biznesu? Szkoda mi Pawła Małaszyńskiego trochę i Marty Żmudy Trzebiatowskiej, że wepchnęli ich do jednego wora np z taką Frytką, Kołakowską, Candy girl i innymi pseudo celebrytami. Prawdziwa gwiazda nie musi udawadniać, że najjaśniej lśni. Ona po prostu to robi, a patrząc na większość tych zdjęć mam wrażenie, że patrzę na bandę dziwolągów i strasznie zakompleksionych ludzi. Nie wiem, może ktoś mi zarzucić zazdrość, ale przez w tych ludziach nie widzę niczego, co by mówiło, że są lepsi, czy mają talent. Po prostu trafili chyba pod obiektyw. Mam im zazdrościć, brać z nich przykład, bo nie rozumiem? Podejrzewam, że zwykłe imprezy, które każdy z nas robi dla znajomych, czy rodziny są bardziej autentyczne i ciekawe niż te, na których lansują się pozerzy, bo celebrytami nawet nie są. Nie można pakować takiej Kołakowskiej, czy Candy girl do jednego wora z Paris Hilton, bo nawet do niej im daleko. No, ale cóż głupimi i łakomymi na sławę ludźmi łatwo manipulować. Przebiorą się nawet, w sumie nie wiem za co, jak Candy girl, byleby ich sfotografowano i dano do bulwaruwek.

 • barri

  Oceniono 19 razy 17

  ta kołakowska to powinna się schować jak ona wygląda,totalne bezguście już nie raz to zauważyłam ,a candy to już totalny przypał jeszcze męczy biednego zwierzaka mam nadzieje że ją osikał i obobkował jak to mają w naturze króliki

 • mamson

  Oceniono 21 razy 17

  Takie filmy kręci się głównie po to, aby gwiazdy miały gdzie pokazać, że są gwiazdami, a parę zakurzonych celebrytów wydobyło się z lamusa, odziało w nowe szmatki i zauczestniczyło w gali z okazji premiery! Innego sensu robienia takich miernot nie widzę, a zapewne PISF dołożył do tej produkcji parę zł z pieniędzy podatnika, o zgrozo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX