Chylińska: "Jak nie zatańczycie do tej piosenki, to normalnie się obrażę, nie?". ZDJĘCIA + WIDEO

Wygłupiała się, tańczyła, a publiczność śpiewała razem z nią. Odebrała też platynową płytę! Zobaczcie, jak wyglądał sylwestrowy koncert w Krakowie, na którym Agnieszka po raz pierwszy zaśpiewała na żywo piosenki z krążka "Modern Rocking".

Podczas wczorajszej imprezy sylwestrowej w Krakowie Agnieszka Chylińska odebrała platynową płytę za krążek "Modern Rocking" i po raz pierwszy zaprezentowała na żywo nowe kawałki. No właśnie - wbrew doniesieniom mediów, gwiazda wcale nie podpierała się playbackiem i śpiewała na żywo. Miała jednak pewne wsparcie... Razem z Agnieszką śpiewała niemal cała publiczność.

 

Łatwo się domyślić, że wszyscy najlepiej bawili się przy hitowej już piosence "Nie mogę Cię zapomnieć". Świetnie bawiła się także sama Chylińska, która niemal przez cały czas tańczyła i do tego samego zachęcała publiczność.

 

Jakkolwiek by nie oceniać nowych piosenek Agnieszki, to przyznać trzeba, że jej nowe wcielenie rozgrzewa i ludzi, i parkiet. Przy jej starym repertuarze byłoby to nieco trudniejsze.

 

Zresztą oceńcie to sami! Oto amatorski filmik z występu wokalistki, który znaleźliśmy w sieci:

 

 

Więcej o:
Komentarze (79)
Chylińska: "Jak nie zatańczycie do tej piosenki, to normalnie się obrażę, nie?". ZDJĘCIA + WIDEO
Zaloguj się
 • kaczooshka

  Oceniono 65 razy 41

  I teraz każde słowa krytyki może mieć w d. Ludzie się bawią i widać, że się podoba. Dla artystki nic więcej nie trzeba.

 • angelsdream

  Oceniono 60 razy 40

  Odnoszę wrażenie, że ona sama się nabija z siebie i tej płyty.

 • lukis

  Oceniono 65 razy 37

  Zabawa i naturalność - tym wygrał Kraków! W Polsacie zrobiono szopkę z Jacksonem, a w Łodzi z "super duetem". A w Krakowie były emocje i wszystko na luzie.

 • martaka

  Oceniono 43 razy 35

  Tolerancja to nasza cecha narodowa.No,chociaż akceptacja.Luzu troszkę więcej życzę wszystkim w Nowym Roku i dobrej zabawy.Moim skromnym zdaniem taktowniej bawić się w noc sylwestrową przy "Nie mogę cię zapomnieć" niż przy "Niekochanej".Nie poruszam tu kategori lepsza,czy gorsza.Mam wrażenie,że właśnie na etapie tego drugiego utworu większość się zatrzymała.A jeśli muszę być uszczypliwa...jakoś nikt nie strzępił sobie języka,kiedy to Maleńczuk zaśpiewał w Warszawie,czy może w Łodzi na koncercie sylwestrowym "Ramaya".O Narodzie,dystansu troche do samego siebie.Pozdrawiam:)

 • w

  Oceniono 72 razy 32

  Kraków przez wielu uważany jest za bardzo konserwatywne miasto, ale znowu okazało się, że jeśli chcesz się dobrze bawić, to jedź właśnie tam :) Dwie konkurencyjne imprezy (miały być największe, bo transmitowały je ogólnopolskie telewizji) okazały się bardzo kiepskie. Zapowiadano szał, megagwiazdy i fantastyczną zabawę, a wyszło... jak wyszło. Czyli nijako, kiczowato, z patosem i kiepskawo :> W tym roku nie było transmisji z Krakowa, a okazało się, że wyszło najlepiej. Jeśli taka jest prawidłowość, to bardzo proszę - nie organizujcie podobnych imprez "pod telewizję"! Bardzo spodobała mi się krakowska konwencja, bo chodziło o fajną zabawę, bez pustych gwiazdek lansowanych na lewo i prawo. Mówicie, że w Krakowie "była tylko Agnieszka". Zapominacie jednak o świetnych didżejach, którzy rozbujali publiczność oraz o samej publice, która dała radę! :) Tak się robi dobre imprezy - potrzebny jest motyw przewodni i jak najmniej przepychu. Nie mówię tego z wyższością, bo nie Sylwester świadczy o miastach, ale muszę jednak przyznać, że w Łodzi i Warszawie zapodali ludziom groch z kapustą i myśleli, że publiczność to kupi... Niestety, chyba im nie wyszło. A za zmianę wizerunku, Agnieszce należą się szczere gratulacje. Mówicie, że to "dla kasy". Nic bardziej mylnego, bo na tak radykalnej zmianie mogła się mocno przejechać i przepaść w czeluściach polskiego "szołbiznesu". Na szczęście jej się udało. Ogólnie - Kraków dał radę! :)

 • hunkaa

  Oceniono 42 razy 30

  Ja podziwiam Chylińską za to, że miała odwagę diametralnie zmienić styl nagrywanej przez siebie muzyki. :) Hardkor jakbyś był taki konkretny to napisałbyś jeden, konkretny komentarz a nie kilka słabych.

 • mileycyrus2311

  Oceniono 59 razy 29

  Extra !! Agnieszka fajnie tańczy ;]

 • agatusia9595

  Oceniono 61 razy 25

  Wolałam stary repertuar Agnieszki, ale ona zawsze jest świetna. Występ naprawde suuper. Wolałabym oglądac to niż chodzącą w jedną i w drugą panią Jackson .. Mam nadzieję że jeszcze wiele pani osiągnie.! :**

 • kikunga

  Oceniono 30 razy 24

  Myślałam że nie da rady zaśpiewać tak jak w teledysku.WIELKI SZACUN

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX