Chylińska: "Jak nie zatańczycie do tej piosenki, to normalnie się obrażę, nie?". ZDJĘCIA + WIDEO

Wygłupiała się, tańczyła, a publiczność śpiewała razem z nią. Odebrała też platynową płytę! Zobaczcie, jak wyglądał sylwestrowy koncert w Krakowie, na którym Agnieszka po raz pierwszy zaśpiewała na żywo piosenki z krążka "Modern Rocking".

Podczas wczorajszej imprezy sylwestrowej w Krakowie Agnieszka Chylińska odebrała platynową płytę za krążek "Modern Rocking" i po raz pierwszy zaprezentowała na żywo nowe kawałki. No właśnie - wbrew doniesieniom mediów, gwiazda wcale nie podpierała się playbackiem i śpiewała na żywo. Miała jednak pewne wsparcie... Razem z Agnieszką śpiewała niemal cała publiczność.

 

Łatwo się domyślić, że wszyscy najlepiej bawili się przy hitowej już piosence "Nie mogę Cię zapomnieć". Świetnie bawiła się także sama Chylińska, która niemal przez cały czas tańczyła i do tego samego zachęcała publiczność.

 

Jakkolwiek by nie oceniać nowych piosenek Agnieszki, to przyznać trzeba, że jej nowe wcielenie rozgrzewa i ludzi, i parkiet. Przy jej starym repertuarze byłoby to nieco trudniejsze.

 

Zresztą oceńcie to sami! Oto amatorski filmik z występu wokalistki, który znaleźliśmy w sieci: