Akon o Ramonie Rey: "Ona jest piękna"! WIDEO + FOTO prosto z Hollywood!

Zobaczcie foto i wideo z planu klipu do piosenki "Oh Africa" z udziałem Ramony Rey, Akona i Keri Hilson!
Akon o Ramonie Rey "Ona jest piękna" Jak udało nam się dowiedzieć, Akon zachwycił się urodą polskiej wokalistki Ramony Rey. Przyznał, że jest piękna nawet przed kamerą. Jak już informowaliśmy, Ramona Rey zaangażowała się w międzynarodową akcję charytatywną marki Pepsi. W ramach tego projektu powstała piosenka "Oh Africa", którą wykonuje Akon, Keri Hilson i młodzi wykonawcy z różnych części świata. Polskę reprezentuje właśnie Ramona. Kilka dni temu w Hollywood powstawał teledysk do utworu. Jak udało nam się dowiedzieć, Akon zachwycił się urodą polskiej wokalistki. Przyznał, że jest piękna nawet przed kamerą.

Jak już informowaliśmy, Ramona Reyzaangażowała się w międzynarodową akcję charytatywną marki Pepsi. W ramach tego projektu powstała piosenka "Oh Africa", którą wykonuje Akon, Keri Hilson i młodzi wykonawcy z różnych części świata. Polskę reprezentuje właśnie Ramona.

 

Wczoraj w Hollywood powstawał teledysk do utworu.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, Akon zachwycił się urodą polskiej wokalistki. Przyznał, że jest piękna nawet przed kamerą. Jak zareagowała na to sama Ramona? Sprawdźcie sami.

 

Zobaczcie koniecznie wideo: