Słodkie: Kasia Cichopek reklamuje lalki Barbie

Zobacz zdjęcia z sesji. Kasia wygląda uroczo!

 

Gwiazdy marząc o kontraktach reklamowych przeważnie mają na myśli towary luksusowe. Perfumy, kolekcję ubrań znanych projektantów czy kosmetyki. Zdarzają się oczywiście wpadki jak Kasia Skrzynecka reklamująca pasztety czy Edyta Jungowska zachwalająca odświeżacze do powietrza. Jak będzie z Kasią Cichopek, która właśnie została twarzą Barbie?

 

Już w połowie października w telewizji pojawi się spot z Kasią Cichopek reklamującą nowy film Barbie "Trzy muszkieterki". Mało tego! Cichopek w spocie śpiewa! Udźwigniecie to?

 

 

Kasia Cichopek i jej lalki:

Więcej o:
Komentarze (46)
Słodkie: Kasia Cichopek reklamuje lalki Barbie
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 58 razy 32

  Coz, faktycznie wyglada dobrze, co tu ukrywac - tylko czemu najezdzacie na jej cycki? Duze ma, ale co z tego: nie powiekszala sobie, takie jej natura dala; moze ich nie lubi, moze lubi - ale czemu doprawdy cycki sa zawsze tematem nr jeden: jesli ich nie ma to SZOK, jesli sa za duze z kolei to tez: macie po czym jechac... wg mnie lekko zalosne. Poza tym to pudelek specjalizuje sie w zoomach, nie wy ... heh...

 • kronopio77

  Oceniono 41 razy 29

  Środki wyrazu, jakimi pani Kasia operuje "grając" w "filmach" nie odbiegają od tych, którymi dysponuje lalka Barbie... Może to stąd to skojarzenie? :)

 • julianmcmahon

  Oceniono 43 razy 29

  Chwyta się wszystkiego jak by miała mało kasy;\

 • feefee

  Oceniono 34 razy 28

  A teraz, drogie dzieci, polejcie to wszystko wiaderkiem rożowego lukru.

 • kamis1213

  Oceniono 31 razy 27

  Zdarzają się oczywiście wpadki jak Kasia Skrzynecka reklamująca pasztety czy Edyta Jungowska zachwalająca odświeżacze do powietrza - no ten text mnie rozwalił , hahahahaahahahahaha

 • azorcia27

  Oceniono 38 razy 24

  Dajcie spokoj co za kicz chociaz pewnie sama wzielabym udzial w reklamie za tyle kasy

 • napletgandalfa

  Oceniono 36 razy 24

  A domek kosztuje....

 • hanka666

  Oceniono 21 razy 15

  niby już niżej upaść nie mogła, a jednak potrafiła zaskoczyc kolejną obciachową odsłoną. i kto powiedział, że nie ma talentu?no kto???!

 • skoroszanka

  Oceniono 24 razy 14

  Dzieciom reklama na pewno się spodoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX