15-letnia Polka w kampanii Calvina Kleina! Zdjęcia

Jak wam się podoba Monika Jagaciak, znana też jako Jac? Dorówna Anji Rubik?
 
Więcej o:
Komentarze (42)
15-letnia Polka w kampanii Calvina Kleina! Zdjęcia
Zaloguj się
 • gianna

  Oceniono 74 razy 42

  Ciekawa jestem, kiedy minie moda na kościotrupy ... To nie jest normalne, żeby nastolatki chciały tak wyglądać, ale media robią swoje.

 • missdoktor

  Oceniono 46 razy 30

  dziewczynka wystylizowana na 30-latkę...bo przecież do takich kobiet i starszych, kierowane są produkty marki Calvina Kleina...ale czy te i inne równie piękne zdjęcia, zachęcą kobiety do kupna tych produktów, pozostawiam to pytanie, bez odpowiedzi, do rozważenia?
  A co do urody Moniki, to, też sprawa idywidualna-dla mnie całkiem ładna twarz, ale nie za wiele ponad przeciętną, choć to typowa uroda którą kocha obiektyw, dość ostre rysy twarzy, piękne dłonie i już

 • ben_oni

  Oceniono 41 razy 27

  CK jak widać gustów nie zmienia. Młoda (bardzo młoda), chuda i o smutnym spojrzeniu. Wypisz wymaluj kopia Kate Moss sprzed kilkunastu lat.
  Ja się tylko pytam, gdzie jest Konwencja Praw dziecka (bo ta modelka jest dzieckiem). Ona nie reklamuje podręczników do gimnazjum lecz w pełni "dorosłą" modę niejednoznacznie emanując seksualnością dorosłej kobiety. Czy to nie jest już przypadkiem przegięcie z opcją na pedofilię??

 • olenka2611

  Oceniono 57 razy 21

  Anoreksja... nie wygląda na 15 lat... jestem w jej wieku i nie chciała bym tak wyglądac...

 • mela102

  Oceniono 67 razy 19

  Dlaczego wszyscy tak zaciekle krytykują osoby szczupłe a nawet bardzo chude? Wszyscy wybaczą osobie otyłej, grubej, przeciętnej, ale jak ktoś jest chudy to dosłownie zlinczują słownie, wręcz bezlitośnie. Dziewczyna na zdjęciu jest ładna - czy piękna ?trudno ocenić, bo to tylko zdjęcie, w dodatku czarno białe. Ja jestem bardzo szczupła - mam żebra wystające, i kto wie co jeszcze strasznego ... ale założę się, że kobiecości i seksapilu zazdrości mi niejedna laska o bardziej obfitych kształtach. Prawda jest taka: co jest ładne to jest ładne bez względu na to czy chude czy grube ;)). Co do wieku tej dziewczynki ze zdjęcia: zdecydowanie to jeszcze dziecko !!!

 • nie_wazne

  Oceniono 31 razy 17

  jaka chuda :D fajnie, ze polka, jestem dumna! ;)

 • benita_m

  Oceniono 30 razy 16

  zaglodzili to biedne dziecko :)

 • ssamarass

  Oceniono 38 razy 14

  a gdzie niby ta seksualność ? na sterczących żebrach czy wystającym obojczyku, a może ukryła się w zapadniętej miednicy. KOŚCI NIE SĄ SEXY choć by nie wiem co...

 • badjuk

  Oceniono 24 razy 12

  Zanim przeczytałem ten artykuł zastanawiałem się na ile lat będzie wystylizowana: dwadzieścia, dwadzieścia pięć, trzydzieści ? A tu... proszę - co najmniej 35 :]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX