Tłumy gwiazd na pokazie Tomasza Ossolińskiego. Tam byli WSZYSCY!

Aktorzy, piosenkarze, modele i projektanci - na ten pokaz mody zjechała się niemal cała warszawka. Zobacz koniecznie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.
.
Więcej o:
Komentarze (19)
Tłumy gwiazd na pokazie Tomasza Ossolińskiego. Tam byli WSZYSCY!
Zaloguj się
 • lala82

  Oceniono 12 razy 8

  Czy ci ludzie nie maja innych rzeczy do roboty, tylko łażenie po imprezach??? wszedzie te same twarze : Herbus, Foremniak, Sadowska, Kwasniewska itp ;/ jakas masakra

 • samozwaniec

  Oceniono 19 razy 7

  Pozwolcie,ze zwymiotuje na te cala warsawke,ktora na swoich konwektyklach onanizuje sie samym swoim pojawieniem.Wystarczy tam byc,aby zaistniec w mediach.Czy mysmy juz oszaleli do cna?

 • azazel.

  Oceniono 6 razy 4

  No może akurat nie o tych nierobów mi chodziło tylko o innych w rodzaju Mroczków, Rutowicz Cichopków ale chodzi mi o to ze tysiąc razy o każdym z nich powiedziano jak bardzo są mierni albo wręcz miałcy a oni dalej pchają swe uśmiechnięte gęby do kamer.

 • qlimax95

  Oceniono 7 razy 3

  socha wcale nie ma tak ładnych nóg jak się zachwycają. Ja oczywiście mam milion razy gorsze ale tak mówie.

 • kocurra

  Oceniono 11 razy 3

  To na którym zdjęciu sa te gwiazdy, bo jakos nie mogę sie doszukać

 • zyt

  Oceniono 11 razy 3

  samo i ves... ciekawe co wy soba reprezentujecie. Brodka fajna fryzyra i moim zadniem talent, popek prezenterka nic dziwnego ze obecna, zielinska, kamel, kreglicka, panie kwasniewskie też "nie głupie", mistrzowe świata, projektanci, aktorzy, wokaliści, dziennikarze - samo i ves kogos innego spodziewaliscie sie na pokazie? pokaz mody to swieto mody a ludzie megiów potrafią je celebrować jak widać - i nic w tym złego i zaskakujacego to część ich pracy.

 • vesica

  Oceniono 13 razy 3

  do samozwaniec : niestety tak ja już po polskim narodzie nie spodziewam się już niczego dobrego :( jaki naród takie "gwiazdki" :P Obecnie promuję się głupotę i beztalencia ! Koszmar...

 • azazel.

  Oceniono 4 razy 2

  Jakby mnie tak obsmarowano jak tych nierobów to bym się na oczy nikomu nie pokazał. Mają wyjątkowy tupet

 • zyt

  Oceniono 3 razy 1

  Ramona faktycznie super z charakterem i odwagą - kolor fajny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX