Co słychać u idoli z dzieciństwa?

Plotek postanowił sprawdzić - co robią, jak żyją i z kim żyją członkowie takich zespołów jak Just 5, Backstreet Boys czy Hanson. Pamiętacie jeszcze tych chłopców? Jak wyglądają dzisiaj?
Co słychać u boysbandów? Co robią, jak żyją i członkowie takich zespołów jak Backstreet Boys czy 'N Sync Co słychać u dawnych boysbandów? Co robią, jak żyją i członkowie takich zespołów jak Backstreet Boys czy N'Sync? Niestety ich sława przeminęła lata temu Plan był prosty - stworzyć zespół, który podbije serca nastolatek na całym świecie. Proste piosenki, ładne teledyski, teksty o miłości i kilku przystojnych chłopaków. Wybór członków zespołu nie był oczywiście przypadkowy. Musiał być jeden dobrze śpiewający, drugi świetnie tańczący, trzeci niesamowicie wyglądający, czwarty z tatuażami i długimi włosami, a piąty wycofany i skromny. Chodziło o to, żeby każda dziewczyna mogła znaleźć swój ideał. Przypomnijmy sobie idoli lat 90-tych.   Backstreet Boys - pierwszy amerykański boysband. Wydali siedem płyt, nagrali kilkanaście przebojów i zagrali koncerty prawie na całym świecie. Gdy byli u szczytu popularności postanowili zrobić sobie pięcioletnią przerwę po, której ciężko im było odnaleźć się w show-biznesie. Z Backstreet Boys odszedł Kevin. Członkowie zespołu próbowali sił również jako artyści solowi. Najdłużej w show-biznesie utrzymał się Nick Carter, który romansował z Paris Hilton i ostro imprezował. 'N Sync - zespół stworzył założyciel Backstreet Boys. 'N Sync na każdym kroku był do nich porównywany. Presja otoczenia wcale ich nie zniechęciła. Chłopcy sprzedali ponad 56 milionów płyt i byli nominowani do Grammy. W 2008 roku plotkowano, że zespół planuje reaktywacje. Nic z tego nie wyszło. Największą siłą N Sync zawsze był Justin Timberlake. Hanson - gdy utwór "MMMBop" zespołu Hanson podbijał pierwsze miejsca list przebojów - najmłodszy z braci miał zaledwie 12 lat. Od tamtego czasu ukazało się aż siedem ich studyjnych płyt. Tylko dwa albumy osiągnęły spektakularny sukces. Nawet ich płyta "This Time Around", która była o wiele dojrzalszy i bardziej przemyślany niż poprzednie nie sprzedał się w milionowym nakładzie. Nastolatki znalazły sobie nowych idoli i zapomniały o uroczych braciszkach.

Plan był prosty - stworzyć zespół, który podbije serca nastolatek na całym świecie. Proste piosenki, ładne teledyski, teksty o miłości i kilku przystojnych chłopaków. Wybór członków zespołu nie był oczywiście przypadkowy.

 

Musiał być jeden dobrze śpiewający, drugi świetnie tańczący, trzeci niesamowicie wyglądający, czwarty z tatuażami i długimi włosami, a piąty wycofany i skromny. Chodziło o to, żeby każda dziewczyna mogła znaleźć swój ideał. Przypomnijmy sobie idoli lat 90-tych. 

 

1) Backstreet Boys

 

   

 

Pierwszy amerykański boysband. Wydali siedem płyt, nagrali kilkanaście przebojów i zagrali koncerty prawie na całym świecie. Gdy byli u szczytu popularności postanowili zrobić sobie pięcioletnią przerwę po, której ciężko im było odnaleźć się w show-biznesie. Z Backstreet Boys odszedł Kevin. W 2007 wydali album Unbreakable. Już 30 listopada zespół zagra na warszawskim Torwarze. Plotek nie może już się doczekać.

   

 

Członkowie zespołu próbowali sił również jako artyści solowi. Brian Littrell wydał singiel "Welcome Home", który nie stał się niestety przebojem. Brian poświęcił się fundacji HHC, którą założył tuż po tym jak przeszedł operację serca. Kontrowersyjny AJ McLean, który był bohaterem kilku skandali ( nie unikał różnego rodzaju używek) miał wydać album, ale w końcu zmienił plany. Najdłużej w show-biznesie utrzymał się Nick Carter, który romansował z Paris Hilton i ostro imprezował. Podobnie jak AJ miał problemy z narkotykami. Muzyk wydał w 2002 roku dwa albumy. Największy hit jaki wylansował to "Help Me".    

 

 


 

2) 'N Sync

 

Zespół stworzył założyciel Backstreet Boys. 'N Sync na każdym kroku był porównywany do najpopularniejszego boysbandu na świecie. Presja otoczenia wcale ich nie zniechęciła. Chłopcy sprzedali ponad 56 milionów płyt i byli nominowani do Grammy.W 2008 roku plotkowano, że zespół planuje reaktywacje. Nic z tego nie wyszło. Lance Bass i Joey Fatone brali udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" , a JC Chasez był jurorem programu America's Best Dance Crew.

   

 

 

Największą siłą N Sync zawsze był Justin Timberlake. To on wypromował ten zespół. Najlepiej śpiewał, najlepiej tańczył i spotykał się z najpopularniejszymi kobietami z show-biznesu. Był związany z Britney Spears czyCameron Diaz. Mało kto wierzył w to, że chłopak z boysbandu jest w stanie osiągnąć solowy sukces. Justin zaskoczył wszystkich. Porzucił styl chłopca z okładki "Bravo", zapuścił brodę, rozpoczął współpracę z Timbalandem i nagrał kilka przebojów. Teraz jest jednym z najpopularniejszych artystów świata.

   

 

 3) Hanson

 

   

 

Gdy utwór "MMMBop" zespołu Hanson podbijał pierwsze miejsca list przebojów -  najmłodszy z braci miał zaledwie 12 lat. Od tamtego czasu ukazało się aż siedem ich studyjnych płyt. Tylko dwa albumy osiągnęły spektakularny sukces. Nawet ich płyta "This Time Around", która była o wiele dojrzalszy i bardziej przemyślany niż poprzednie nie sprzedał się w milionowym nakładzie. Nastolatki znalazły sobie nowych idoli i zapomniały o uroczych braciszkach.     

   

 

 

 

 

Życie prywatne? Chłopcy ustatkowali się i założyli rodziny. Taylor ma trójkę dzieci, a Isaac jedno. W 2007 postanowili wrócić na amerykański rynek muzyczny z albumem "The Walk". Obejrzyjcie klip do utworu promującego płytę i zobaczcie jak teraz wyglądają wasi idole z dziecięcych lat. 

 

 

 

 

 

4) Just 5

 

Na fali popularności takich zespołów jak Backstreet Boys czy Hanson, jedna z polskich wytwórni fonograficznych postanowiła wydać płytę zespołu Just 5. To był pierwszy polski boysband. Zespół wylansował właściwie tylko jeden przebój - "Kolorowe sny".

   

 

Liderem grupy był Bartek Wrona, w którym podkochiwały się wszystkie dziewczyny. Zespół przestał istnieć w 2002 roku. Muzyk nagrał trzy solowe płyty, ale żadna z nich nie była hitem. W międzyczasie wystąpił w programie "Bar" i nagrał piosenkę do serialu "Barwy szczęścia".

 


   

 

 

 

 

Na dokładkę - tak wygląda teraz AJ z Backstreet Boys:

 

 

 

Który zespół kochaliście najbardziej?