Peter Andre: Nigdy nie zdradziłem żony!

Sąd przyznał mu rację.
Sąd przyznał mu rację Peter Andre: Nigdy nie zdradziłem żony! Peter Andre wygrał w sądzie sprawę o zniesławienie. W maju "Sunday People" opublikowało artykuł, z którego wynikało, że mężczyzna zdradzał swoją żonę. Peter Andre jest bardzo zadowolony. Właśnie wygrał w sądzie sprawę o zniesławienie. W maju tego roku "Sunday People" opublikowało artykuł, z którego wynikało, że mężczyzna zdradzał swoją żonę z bardzo podobną do niej kobietą. - Nigdy nie zdradziłem żony - ani z tą, ani żadną inną kobietą. Ten artykuł wywołał wiele spekulacji na temat mojej wierności, co sprawiło, że (Jordan) mówiła na ten temat w telewizji śniadaniowej w zeszłym tygodniu - mówił. Sąd przyznał Peterowi Andre rację, a wydawca gazety powiedział, że historia była "nieprawdziwa i krzywdząca". - Jeśli ktokolwiek będzie szkalował moje imię, nie zamierzam pozostawać bierny. Mam nadzieję, że plotki i kłamstwa umilkną, a ja będę mógł żyć dalej - powiedział przed budynkiem sądu. Wydawca musi zapłacić mu pewną kwotę, ale tego zdradzić już nie chciał.

Peter Andre jest bardzo zadowolony. Właśnie wygrał w sądzie sprawę o zniesławienie. W maju tego roku "Sunday People" opublikowało artykuł, z którego wynikało, że mężczyzna zdradzał swoją żonę z bardzo podobną do niej kobietą. 

 - Nigdy nie zdradziłem żony - ani z tą, ani żadną inną kobietą. Ten artykuł wywołał wiele spekulacji na temat mojej wierności, co sprawiło, że (Jordan) mówiła na ten temat w telewizji śniadaniowej w zeszłym tygodniu.

 

 

Sąd przyznał Peterowi Andre rację, a wydawca gazety powiedział, że historia była "nieprawdziwa i krzywdząca".

 - Jeśli ktokolwiek będzie szkalował moje imię, nie zamierzam pozostawać bierny. Mam nadzieję, że plotki i kłamstwa umilkną, a ja będę mógł żyć dalej - powiedział przed budynkiem sądu.

Wydawca musi zapłacić mu pewną kwotę, ale tego zdradzić już nie chciał.