Więźniowie złożyli hołd idolowi

Odtańczyli swój popisowy numer specjalnie dla niego.

 

Bo dzięki niemu i teledyskowi "Thriller" ich więzeinne życie nabrało innego znaczenia.

 

(Zdjęcia zostały zrobione już po śmierci Jacksona w przeciwieństwie do filmu, który powstał dużo wcześniej. Więźnowie z filipińskiego więzienia znaleźli sposób na nudę więzienną i zaczęli tańczyć układy Jacksona. Ich wykonanie podziwiał cały świat).

  

Więcej o:
Komentarze (37)
Więźniowie złożyli hołd idolowi
Zaloguj się
 • kabrit

  Oceniono 42 razy 38

  kocham MJ.
  On jest wieczny. Będzie żył w naszych sercach. Myślę, że po śmierci jego kariera nabierze rozpędu. No wiem, że tak był bardzo sławny, ale teraz tak naprawdę ludzie zaczną go doceniać. A co dopiero jak wyjdzie jego nowa płyta w sierpniu...
  To dla mnie bardzo wielki szok, że umarł. Tak nagle, niespodziewanie. Dla mnie żyje wraz z muzyką. Muzyka nie umiera.

 • antydoda

  Oceniono 36 razy 32

  My też postawmy mu [*]

 • kocica1

  Oceniono 33 razy 29

  Kocham Michaela Jacksona. Z jednej strony cieszę się że nawet w więzieniach miał swoich fanów a z drugiej strony jest mi bardzo smutno że tak nagle umarł Michael Jackson!!!

 • kingofpopdead

  Oceniono 27 razy 23

  Mam nadzieję,że On z góry to wszystko widzi i się cieszy,ze tyle ludzi go kocha i szzanuje.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 25 razy 21

  Michael zawsze będzie w naszych sercach i na naszych mp3!! :)

 • ewunia7777777

  Oceniono 27 razy 21

  Szkoda, że wszyscy się nim zainteresowali dopiero po śmierci. tymczasowa ma rację :) fajnie by bylo, gdyby jednak zyl, zobaczylby podziw ludzi wobec niego i bylaby niezla aaafeeera :)) jednak on zostanie żywy w sercach fanow. i nikt nigdy o nim nie zapomni. o jego muzyce, ruchach..we will never forget you. [*] MJ!

 • asiaweyna

  Oceniono 28 razy 20

  Od małego miałam do czynienia z jego muzyką. Mój brat do dnia dzisiejszego jest wielkim fanem Michaela Jacksona i mnie również tym zaraził ;) Uwielbiałam i nadal uwielbiam jego muzyke. Każda jego piosenka chwyta za serce i nie są to byle jakie piosenka , każda z nich jest wyjątkowa. A to co on wyprawiał na scenie jest poprostu niesamowite ! Nie moge do teraz uwierzyć w to że nie ma go już wśród nas. ! Nikt nigdy nie bedzie taki jak on pozostanie w naszych sercach jako legenda oraz Król popu . (*)
  ...i teraz podbija serca tych w niebie !

 • bringitgirl

  Oceniono 24 razy 20

  Na zawsze w Naszej pamięci... MJ x333 [*]

 • lolita19

  Oceniono 21 razy 17

  No wiecie ja się przyznam że nie jestem jakąś fanką Michaela Jacksona, prędzej moja siostra bo starsza ale osobiście uważam że to wielka strata że on nie żyje! Był wspaniałym człowiekiem , królem popu, jego piosenki były świetne i miliony ludzi za nim szalało i kupowało płyty! Potraficie tylko wyzywać od pedofili ale ja uważam że on był może już zdziwaczały ale kochał dzieci i krzywdy by im nie zrobił. A piosenkami takimi jak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX