Rihanna prosto z sądu

Wyglądała na smutną.

 

 

Więcej o:
Komentarze (60)
Rihanna prosto z sądu
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 27

  A kto mówi, że babki maja być bite ? Dobrze, że słyszy o tym świat. Oby tylko nie wróciła znów do babskiego boksera. Dziewczyny nie bądźcie głupie !

 • aga_xd

  Oceniono 26 razy 24

  Nie no...Zaraz coś zrobię. Błagam was! Dziewczyna była w sądzie. Ona przejmowała się sprawą,a nie jej wyglądem, albo jak ktoś napisał "babciową sukienką"! A ZRESZTĄ, KTO PODCZAS SPRAY SĄDOWEJ JEST WESOŁY? Bo to jest dziwne co napisał Plotek pod zdjęciem w stronie głównej.

 • kasiulinka28

  Oceniono 26 razy 24

  Hmmmmm prace publiczne za pobicie kobiety????
  Troszkę małao jak dla mnie,a co za gwałt harówka w domu starców?
  I tak potraktowali go łagodnie ja bym mu łapy u samej dupy ucieła żeby juz więcej nimi nie machał!
  Smutna? to chyba normalne kochała tego gościa oddała mu kawałek siebie a on ją pobił za co sie pytam za żywota?
  ŻAL.PL

 • aga_xd

  Oceniono 26 razy 22

  Taa...No pewnie. Jakby zwykły facet bił kobietę i sprawa trafiła by do sądu, to normalnie "damski bokser" dostał by kilka lat albo i jeszcze więcej. A jak jest gwiazdeczka to tylko musi to odpracować. To jest normalnie nie fair! A zresztą nie wiem jak wy, ale ja myślę, że to Chris wpuścił do internetu te taśmy i zdjęcia. Przecież wcześniej gdyby ona zeznawała policji, albo poszłaby do sądu to on miałby na nią jakieś zdjęcia, itp. Nie jest to dla was dziwne? ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 16

  dobrze ze juz ma to za soba:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  dobrze że to już za nią

 • gwiazdke

  Oceniono 14 razy 14

  Jakby mnie chłop lał to też bym poszła z tym na policję i do sądu! Kobieta musi miec swoją godnośc i nie dac sobą pomiatac!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  po***bani jesteście? jakie "odwalić się"? przyszła skromnie ubrana, co miała przyjść jak brudas?? to jest osoba publiczna więc musi jakoś wyglądać! zawistnicy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  A kiedys to go nawet lubilam, ladny i w ogole, ale nie mam szacunku do facetow ktorzy podnosza reke na kobiete, nawet do takich co ja spoliczkuja, a tymbardziej do takich, ktorzy bija piesciami ze cala twarz jest posiniaczona ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX