Gwiazdy krytykują Edytę Górniak!

Przedstawiciele show-biznesu nie mają wątpliwości - Edyta i Darek upozorowali kryzys w swoim małżeństwie dla promocji w mediach. "Żal mi jej" - powiedziała Gosia Andrzejewicz.

Kilkanaście tygodni temu całą Polskę obiegły informacje o kryzysie w małżeństwie Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Tabloidy codziennie publikowały kolejne rewelacje dotyczące tej sprawy. Teraz natomiast pojawiają się głosy, że kryzys małżeński to zwyczajna fikcja, która miała zapewnić Edycie promocję w mediach.

 

Magazyn "Wprost Light" poprosił o komentarz tych, dla których show-biznes nie ma żadnych tajemnic.

Nie takie numery już robiono. Jeżeli rzeczywiście jest to zaplanowana akcja marketingowa, żeby zrobić szum i sprzedać płytę, to jest to niegodne artysty, ale przede wszystkim niegodne człowieka. Odrażające po prostu  - powiedziała oburzona Ewa Bem
Wszystko, co dzieje się wokół Edyty Górniak, to jeden wielki marketing. I to od wielu lat. To marketing, który ma zwiększyć zainteresowanie produktem - twierdzi dziennikarz muzyczny, Hirek Wrona
Żal mi jej - skwitowała krótko Gosia Andrzejewicz

 

Po całej aferze oszukani mogą się czuć wszyscy, którzy choć raz zainteresowali się sprawą - w szczególności fani Edyty Górniak. Ciekawe, czy wokalistka liczy się z tym, że teraz już nikt nie będzie traktował jej poważnie?

 

 

Więcej o:
Komentarze (179)
Gwiazdy krytykują Edytę Górniak!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  Pomijając jej życie prywatne bo te mnie nie obchodzi to Edyta jest jedną z najlepszych wokalistek w Polsce a kto temu zaprzecza jest laikiem w tej kwestii albo ma problemy ze słuchem.
  A te ciągłe wypominanie jej korzeni jest żałosne,wstyd mi za was wszystkich...
  Skończyłam a teraz możecie sypnąć minusami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  DO KOMENTARZA PONIŻEJ.ZGADZAM SIĘ BO JAK NAS NA ZACHODZIE WYZYWAJĄ OD POLACZKÓW TO WIADOMO CO .A MY TEŻ NIE LEPSI

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Jakie błędy,ja nie mogę ___________ Z KĄD ???????
  A do szkoły to się chodziło ?????

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 11

  Coby o niej nie mówić, jest niebiańsko piękna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Wpierw linczujecie Andrzejewicz w każdym artykule a potem cytujecie jej wypowiedź obok Hirka Wrony i Ewy Bem. Czyżby zmiana frontu?

 • kocica1

  Oceniono 17 razy 11

  Co za głupoty piszecie!!!!!!!!!!!!! Każdy jest zazdrosny nawet sąsiad a co dopiero w show-biznesie. Każdy kogoś nie cierpi ze zazdrości. Ciekawe czemu gwiazdy nie krytykują Dody że z każdego się wyśmiewa, obraża, pokazuje tylko tyłek i sylikonowe cycki!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 10

  Tak jest. Bardzo mnie pasjonowało jej duchowe rozdarcie z tym Krupą. Kupiłem chyba z 12 kg jej płyt przez to.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Hmmm...Tutaj Gosie trochę o śmieszyi ponieważ czytałam ten artykuł w całości i pozwolę sobie ją zacytować "Edyta Górniak ma wyjątkowy głos.Żal mi piosenkarki w związku z tym co dzieje się z nią w mediach.Zupełnie nie interesuje mnie życie prywatne Edyty" Oto cała wypowiedż jak dal mnie zmienia trochę sense , ale plotek wycina to co mu się podoba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 10

  a niejaka Gosia Andrzejewicz to naprawdę największy autorytet!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX