Bruce i Emma Willis w bardzo śmiałej sesji

Do odważnych świat należy.
Bruce w śmiałej sesji Do odważnych świat należy. Bruce Willis wystąpił w bardzo odważnej sesji zdjęciowej dla "W Magazine" wraz z 32-letnią żoną Emmą. Fotografie są śmiałe i przesiąknięte sa erotyzmem. Bruce Willis nie należy do tchórzy, ale jego ostatnia sesja z żoną dla "W Magazine" zdecydowanie wymagała ponadprzeciętnej odwagi. Zdjęcia są bardzo mroczne, ale wywiad bardzo wesoły i optymistyczny. Aktor opowiada, jak pojawienie się w jego życiu 32-letniej Emmy odmieniło go i pozwoliło na nowo pokochać. - Ostatnie 10 lat spędziłem samotnie i nie byłem szczęśliwy. Nie spodziewałem się, że lekiem może być druga osoba. Mówiłem, że jestem sam, ale nie samotny. To było oszukiwanie samego siebie - powiedział "W Magazine". Poprzednia żona Bruce'a, Demi Moore, wciąż zajmuje w jego sercu ważne miejsce. - Oboje z Demi zdecydowaliśmy, że dzieci są najważniejsze. Mamy dużo szczęścia, że dobrze nam ze sobą. Wciąż ją kocham i szanuję to, w jaki sposób korzysta ze swojego życia. Powiedział również, że gdyby Emma nie partnerowała mu w sesji, pewnie nie odważyłby się na tak śmiałe ujęcia. Nie dziwimy się...

 

W Magazine

Bruce Willis nie należy do tchórzy, ale jego ostatnia sesja z żoną dla "W Magazine" musiała wymagać odwagi. Sami nie wiemy, jak to określić - samo-maso? Zdjęcia są bardzo mroczne, ale wywiad bardzo wesoły i optymistyczny. Aktor opowiada, jak pojawienie się w jego życiu 32-letniej Emmy odmieniło go i pozwoliło na nowo pokochać.

 - Ostatnie 10 lat spędziłem samotnie i nie byłem szczęśliwy. Nie spodziewałem się, że lekiem może być druga osoba. Mówiłem, że jestem sam, ale nie samotny. To było oszukiwanie samego siebie - powiedział.

 

W Magazine

 

Poprzednia żona Bruce'a, Demi Moore, wciąż zajmuje w jego sercu ważne miejsce.

 - Oboje z Demi zdecydowaliśmy, że dzieci są najważniejsze. Mamy dużo szczęścia, że dobrze nam ze sobą. Wciąż ją kocham i szanuję to, w jaki sposób korzysta ze swojego życia.

Powiedział również, że gdyby Emma nie partnerowała mu w sesji, pewnie nie odważyłby się na tak śmiałe ujęcia. Nie dziwimy się..

 

W Magazine

 

Zobacz więcej zdjęć na stronie W Magazine

 

Zobacz jak Kylie Minogue bawi się mężczyznami - WIDEO tylko dla dorosłych