Ania Wyszkoni pokornieje?

Dlaczego Ania Wyszkoni zdecydowała się na postawienie tylko na siebie? Znudziła się zespołem?

Ania Wyszkoni pokornieje? Dlaczego Ania Wyszkoni zdecydowała się na postawienie tylko na siebie? Dlaczego Ania Wyszkoni zdecydowała się na postawienie tylko na siebie? Znudziła się zespołem? Ania Wyszkoni dojrzała i zamierza podbić rynek swoim nowym albumem "Pan i Pani". Piosenkarka w końcu zdecydowała się na odważny krok i nagrała płytę solo. "Umiejętnie decydować o sobie, swojej twórczości i wizerunku. W zespole pracuje się nieco inaczej. W naszym jest sześć osób i wspólnie podejmujemy wszystkie muzyczne decyzje. Natomiast podczas realizowania solowego materiału ostateczne słowo należało tylko i wyłącznie do mnie, więc musiałam być bardzo świadoma tego, co robię. I tak właśnie było". A skąd w ogóle taki tytuł? "Bo o panu i pani można wiele opowiadać na mnóstwo różnych sposobów. A ponieważ płyta jest tak zróżnicowana, zarówno muzycznie, jak i tekstowo, sądzę, że tytuł jest bardzo trafiony". Wokalistka zapowiada również trasę koncertową na jesień. Oczywiście pod warunkiem, że fani polubią ją solo bez wsparcia zespołu Łzy.

Ania Wyszkoni dojrzała i zamierza podbić rynek swoim nowym albumem "Pan i Pani". Piosenkarka w końcu zdecydowała się na odważny krok i nagrała płytę solo.

Umiejętnie decydować o sobie, swojej twórczości i wizerunku. W zespole pracuje się nieco inaczej. W naszym jest sześć osób i wspólnie podejmujemy wszystkie muzyczne decyzje. Natomiast podczas realizowania solowego materiału ostateczne słowo należało tylko i wyłącznie do mnie, więc musiałam być bardzo świadoma tego, co robię. I tak właśnie było.  

 

 

A skąd w ogóle taki tytuł?

Bo o panu i pani można wiele opowiadać na mnóstwo różnych sposobów. A ponieważ płyta jest tak zróżnicowana, zarówno muzycznie, jak i tekstowo, sądzę, że tytuł jest bardzo trafiony.

 

Wokalistka zapowiada również trasę koncertową na jesień. Oczywiście pod warunkiem, że fani polubią ją solo bez wsparcia zespołu Łzy.

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Ania Wyszkoni pokornieje?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Wydaje mi się że ona powinna zostać 4 jurorem Jak Oni śpiewają zamiast Górniak i Liszowskiej tym bardziej :P :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  atutem tej pani jest jej usmiech! cudno!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  no własnie tez widziałem ja na koncercie w Bielawie,i wygladała nieciekawie mała i niezgrabna,pozatym koncert nijaki a łaził za nią jakis typ stary taki brzydki chyba jej narzeczony bo się tak umizgiwali do siebie,porostu on obrzydzenie

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  I chamstwem jest okreslanie tej pani jako K czy DZ czy jeszcze jakies inne. Anonimowosc nie upowarznia was do tego zeby CHAMSKIM byc.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  słuchałam Jej jako 12letnia dziewczynka i dalej słucham ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ona niema silikonów! Widziałem ją w styczniu w Aquaparku we Wrocławiu jak była ze swoim dzieckiem i wtedy nie miała! Ale muszę przyznać, że dobrze wyglądała tylko była taka trochę smutna i znudzona. Poznałem ją po tatuażu na karku, takie słoneczko miała eheh:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  nedzna ta piosenka i ona też ,przy obecnych gwiazdach to ani talentem ani wyglądem nie dorówna nigdy,kiedys zrobiła karierę ale to mówię kiedys bo obecnie nikt na nią nawet by nie zwrócił uwagi ...taka szara gęś

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  bardzo fajna sesja

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  heh,no kiedyś była fajną wokalistką ale dziś tylko zostało wspomnienie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX