Ostatnie zdjęcia Kasi Cichopek przed rozwiązaniem?

I uroczo spada jej klapeczek.

 

 

Więcej o:
Komentarze (92)
Ostatnie zdjęcia Kasi Cichopek przed rozwiązaniem?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 32

  Powiem wam coś: nie lubię kasi cichopek, nie lubię patrzeć na seriale z nią i wogóle całe to zamieszanie wokół jej ciąży jest przesadzone i przereklamowane ale ciekawe jak według co niektórych tutaj wypowiadających sie ma wyglądać kobieta w ciąży???????? pewnie gdyby miała ze 180 cm wzrostu i brzuszek jak piłka do koszykówki to by się wszyscy zachwycali. i tak według mnie wygląda nie zle.ciąża to nie choroba. urodzi i wróci do formy. ale bez przesady nie wymagajmy od kobiety która jest kilka tygodni przed porodem zeby wyglądał jak supermodelka. a nazywanie jej beką itp. jest po prostu ohydne. mam nadzieje ze osoba która to pisała jest kobietą i kiedyś będzie w ciąży a wtedy zobaczymy jak sie poczuje gdy ktos nazwie ją spasiona krowa, beką itp. P.S fakt sukienka nie zbyt dobrze dobrana.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  ślicznie wygląda :)_ a i dla mnie prowadzi lepiej niż liszowska.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Życzę szczęśliwego porodu i zdrowia .

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Nie każdy musi lubić Cichopek i nie każdy musi ją oglądać -żałosne są te ostre słowa krytyki wobec niej. Każda kobieta ciężarna jest piekna bo nosi w sobie życie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  A moim zdaniem ciąża jej służy.Ładniej wyglada... promienieje.NIe rozumiem was ludzie.Może i ją nie lubicie ogladać w telewizji ale bez przesady jak można kogoś tak obrażac.Nie musicie jej lubić ale darujcie sobie te kąśliwe komentarze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  ja nie wiem co wy tak się jej czepiacie, dziewczyna bardzo fajna, a tyle zawiści w innych ludziach, ludzie są podli, idźcie oglądać swoją dodunię najmądrzejszą na świeciei najpiękniejszą, a od Kasi się odczepcie- dziewczyna jest naturalna i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Naprawdę załamujące są niektóre komentarze, a jak ma wyglądać kobieta w ciąży?? Wg mnie wygląda bardzo dobrze.

 • danulka30

  Oceniono 12 razy 10

  Kasia wygląda bardzo ładnie.Ludzie dobrze wychowani i kulturalni mają klasę a Wam jej brakuje, bo gdzie jest napisane,że wszyscy mają się kochać ale sznować i owszem.Zweryfikujcie Swoje teksty, są delikatnie mówiąc "niesmaczne".

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Kasia wygląda super

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX