Ile oni mają lat?

Ile lat ma Urszula Dudziak? 40? 50? 60? Nie! Zobacz ile mają lat polskie gwiazdy i i powiedz na ile wyglądają. Jesteśmy ciekawi waszej opinii.

.

Więcej o:
Komentarze (112)
Ile oni mają lat?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  nie ważne ile ma lat, ale za jej zadarty nos spalił bym ją w piekle---spotkałem kiedyś ją osobiście i ją rozpoznałem. Było to w Zakopanym pod Kasprowym. Ja stałem w kolejce po bilet (3h) i nagle podjechał czarny mercedes. Patrze a ty najpierw wysiadają paznokcie (może tipsy) potem włosy a później Torbicka. Nic w tym dziwnego myśle sobie przyjechała Torbicka na narty. A tu nagle rozlega się głos tej kobiety "gdzie są koniki, bo nie mam zamiaru stać w tej kolejce" zaraz zjawiło się kilka osób które proponują kupno miejsca w kolejce. Aha obok niej biegał jakiś czopek co jej podawał narty, poprawiał klamry przy butach narciarskich i jak by mógł wsadził by sobie jej kijki w d***.... Dlatego wali mnie to ile ona ma lat, kogo zna, gdzie pracuje i z kim sypia, jak się nie umie zachować w górach i postać w kolejce by mieć satysfakcje że zjeżdża z Kasprowego. Zachowała się jak stara zmanierowana rura daje jej 75 lat i niczym się nie różni od starej baby która w autobusie walczy o miejsce siedzące !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Torbicka trzyma się rewelacyjnie, to ikona nad ikony, pełny podziw! Dudziak bardzo młodo wygląda pogratulować. Bartosiewicz - też zrobiłam karpika.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  A JA BYM CHCIALA ICH WSZYSTKICH ZOBACZYC RANO PO WYJSCIU Z LOZKA I BEZ MAKIJAZU BEZ SPECJALNEGO OSWIETLENIA I WSZYSTKICH ZABIEGOW WIZAZYSTOW, FRYZJEROW I STYLISTOW - TO BYLABY ICH RZECZYWISTA "METRYKA"

 • puszupek

  Oceniono 19 razy 11

  niegdy nie uwierze ze torbicka ma 5 dych na karku!!!!wszyscy gadaja ze madonna tak sie swietnie trzyma, a Torbicka to juz w ogole jest cudo, piekna kobieta z klasa, na pewno nie ma 50 lat

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  bartosiewicz wygląda na 29 la, bo na tym zdjęciu pewnie tyle miała. może aktualniejszą fotę dacie..

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Torbicka wyglada swietnie i naturalnie , co nie zmienia faktu, ze zamieszczona fota nie jest aktualna .Dudziak czym starsza, tym ladniejsza, a dlaczego - to sama wie najlepiej.Zawsze mozna powiedziec, ze to sprawa dobrych genow ...albo milosci !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  nie "graszka" tylko "grażka" od grażyny, a nie od graszyny

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Widziałam na zywo p.Maryle no i wygląda niestety

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Kuba W. obok Johnny'ego Deppa i pewnego pana nie wyglądają na swój wiek tylko o wiele młodziej :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX