Susan Boyle już jest gwiazdą!

Pod domem fenomenalnej śpiewaczki z brytyjskiego "Mam Talent" już ustawiają się kolejki po autografy. Taką siłę ma telewizja!

 

 

Więcej o:
Komentarze (84)
Susan Boyle już jest gwiazdą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 59 razy 53

  ma świetny głos i to się liczy;)
  a poza tym jest chyba szczerą i szczęśliwą osobą;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 35

  ma śliczny głos i jest normalną kobietą która nie chwali się tym że tak idealnie śpiewa ... :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 35

  ona jest niesamowita,a teraz z ludzi z jej wśi niech się śmieje cały świat,tak jak oni śmiali się z Susan,która jest rewelacyjna

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 32

  W naszym kraju zostałaby od razu skreślona bo Polacy nienawidzą wszystkiego, co jest inne. Nie liczy się to jak wyglądamy, ale co sobą reprezentujemy. Życzę Wam wszystkim, żeby Was nigdy nie oceniał za wygląd, ale za to kim jesteście - i nie zwracam się tutaj tylko do osób powszechnie uważanych za brzydkie, ale bardziej do tych, które są uważane za "ładne". W tych pierwszych ktoś dostrzeże wnętrze, duszę. U innych - liczy się pokrywka, po zdjęciu której może się okazać, że w środku gotuje się coś paskudnego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 32

  ma cudowny głos i sądzę, że zrobi kariere jeszcze. nareszcie w telewizji można zobaczyć kogoś prawdziwego, bezpośredniego i po prostu ludzkiego ;)

 • aga_xd

  Oceniono 36 razy 30

  Wielka szkoda, że nie zrobiła kariery wiele lat temu. Ale ma cudowny głos. Widać, że jest szczęśliwa. Oby tylko paparazzi nie zrujnowali jej życia...A ja mam nadzieję, że nagra swoją pierwszą płytę. :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 29

  Słyszałem wiele wykonań tego utworu,-również Arethy Franklin.Susan Boyle zaśpiewała go najlepiej.Jeśli ktoś takiego głosu nie słyszy niech nie słucha.Jeśli nie słyszy a komentuje złośliwie jest kabotynem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 27

  Super !! Takich ludzi nam potrzeba !! Nie boji się !! Widzi jak wygląda jest jej przykro ale się nie poddaje .. jestem ciekawa czy połowa gwiazd - śpiewających - jej dorównuje.. gdyby nie miały wygladu to by ich nikt do tej branży nie przyjął !! Wg mnie taka Miley jej do pięt niedorasta.. !!

 • zenkosuzuki

  Oceniono 30 razy 26

  Gwiazda!Te wszystkie silikonowe gwiazdki moga u niej sprzatac!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX