Ciężarna Nicole Richie wykopała Joela

Kazała mu się przenieść do garażu albo kuchni. A brzuszek rośnie.
Tatuś do garażu! Ciężarna Nicole Richie kazała przenieść się swojemu facetowi do garażu Ciężarna Nicole Richie, aby wygospodarować pokój dla dziecka, kazała przenieść się swojemu facetowi, Joelowi Maddenowi, z domowego biura do garażu. Już niebawem Joel Madden i Nicole Richie po raz drugi zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko, córeczka Harlow Winter Kate, skończyła 15 miesięcy. Nowy członek rodziny musi mieć swój pokój, więc Nicole wykopała partnera z jego domowego biura. W tym miejscu powstanie słodki, różowy pokoik dla Harlow, a maleństwo zajmie jej dotychczasowy. - Nicole zamierza przerobić biuro Joela na różowo. Zapowiedziała mu, że może przenieść się z laptopem do garażu albo do kuchni. A nie łatwiej zamienić dom na większy? Chyba ich stać, a krążą plotki, że mają być bliźniaki...

Już niebawem Joel Madden i Nicole Richie po raz drugi zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko, córeczka Harlow Winter Kate, skończyła 15 miesięcy. Nowy członek rodziny musi mieć swój pokój, więc Nicole wykopała partnera z jego domowego biura. Na to miejsce powstanie słodki, różowy pokoik dla Harlow, a maleństwo zajmie jej dotychczasowy.

- Nicole zamierza przerobić biuro Joela na różowo. Zapowiedziała mu, że może przenieść się z laptopem do garażu albo do kuchni.

A nie łatwiej zamienić dom na większy? Chyba ich stać, a krążą plotki, że mają być bliźniaki.