Majdan szydzi z Dody

Przestał być zależny od Dody i teraz się na niej mści. A może to kolejna próba prowokacji mediów? Jak sądzicie?

 

Gdy Doda ruszyła z reklamą jeansów, jej były mąż Radek został twarzą kondomów. I tak, jak brzmi to zdanie, tak też wygląda cała kampania reklamowa z udziałem Radosława: OKROPNIE.

 

Radek bowiem jawnie szydzi z Doroty. Na zdjęciach reklamujących gumki widzimy piłkarza w różowych rękawicach bramkarskich, opakowania prezerwatyw z wizerunkiem blondynki (Tak, też nam się kojarzy z Dodą) i napis: Nie daj sobie strzelić gola. Hasło nawiązuje do wypowiedzi samej piosenkarki, która kilka lat temu często wspominała w mediach, że "Radzio strzela jej gole".

 

Ale to nie wszystko. Mrugający Radek z plakatu to nić w porównaniu z tym:

 

 

Tak. To jest hasło napisane czcionką, którą Doda podpisuje wszystkie swoje produkty, czyli jawne nawiązanie do piosenkarki:

 

 

Doda na swojej stronie internetowej uprzedziła Radka, że pozwie go do sądu, jeżeli wykorzysta jej wizerunek:

W kwietniu zeszłego roku informowaliśmy, że Doda nie ma nic wspólnego z reklamowaniem pewnej marki prezerwatyw, do dzisiaj nic w tej sprawie się nie zmieniło i nie zmieni!
Profesjonalizm tej firmy pozostawia wiele do życzenia. Są nam winni sporą kwotę pieniędzy m.in. za product placement w teledysku. Nigdy także obiecywane kwoty nie zasiliły kont organizacji charytatywnych.
Proszę nam wybaczyć, ale nie mamy zwyczaju współpracy z oszustami i pozorantami.
W związku z powyższym grzecznie przypominamy, że jakiekolwiek łączenie Dody z powyższą firmą oraz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na ten temat w mediach jest niedopuszczalne i będzie traktowane jako poważne naruszenie dóbr osobistych Dody. Bez wyjątku, również jeśli sprawy nie bezpośrednio dotyczą naszej Artystki tak jak to jest w przypadku Pana Radosława Majdana. Każde nadużycie konsekwentnie znajdzie swój finał w sądzie.
A co do wypowiedzi w mediach ze strony producentów na temat profesjonalizmu naszej Artystki, radzimy, aby reprezentacja marki skupiła się na jakości produktu, która jest owiana wielką tajemnicą, możemy tylko zdradzić, że jakość produktu jest adekwatna do taniego sposobu reklamy i promocji jej w mediach.
Doda to solidna i rzetelna marka i tylko z równie solidnymi i rzetelnym partnerami współpracuje.
MANAGEMENT

Radku ta reklama to wpadka. Powodzenia w sądzie.


Więcej o:
Komentarze (47)
Majdan szydzi z Dody
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  dobrze przemyślana prowokacja-bo notowania Dodzi b.spadły więc znów odstawiają kolejną komedię.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ten cały spektakl godny pożałowania... Radzio i jego przyrodzenie w roli głównej. Nigdy nie miałam o nim wysokiego mniemania, ale teraz to już przegiął.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  chamstwo, nawet jesli nie lubie Dody, to uwazam ze to chamstwo zbolale

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Że to ich matki doczekały takich idiotów , oni szacunku nie mają sami do siebie -Kija i gonić w wąskie drzwi , wytargała bym toto za łeb ,ze by jej sie debiliozmów raz dwz odechciało

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Matoły ,!!!!matoły dwa i tyle a my nie mądrzejsi od nich , ciągle nam narzucają temat o ich płytkich osobach a my piszemy ...piszemy i nawet się wykłocamy --śmiechu warte , ciekawe co by plotek uczynił ,gdyby nie napisano ani jednego posta !!hahahhahaa

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  prowokacja. zobaczycie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  a może to rzeczywiście prowokacja i Doda jeszcze kase zgarnie za to....

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  anyt reklama dla dody;=) hehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 4

  dodaje... doda daje...
  ojjjjjj pewnie:DD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX