Gala Gentleman była goroąca! [FOTO]

W piątkowy wieczór odbyła się gala Gentleman 2009. Zjechało się bardzo wiele gwiazd, w tym kilka długo niewidzianych. Oj, działo się!

 

 

Więcej o:
Komentarze (49)
Gala Gentleman była goroąca! [FOTO]
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Ewa Kasprzyk powinna brać córkę wszędzie. Przy niej tak pięknie wygląda...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Mandaryna wygląda jak w ciąży.

 • adia

  Oceniono 11 razy 7

  Torbicka jak zwykle prawdziwa klasa!! świetnie się trzyma,chciałabym w jej wieku tak dobrze się prezentować

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Ejj co jest? Jeszcze niedawno pisaliście, że Sowińska odchodzi z show-biznesu bo jej nigdzie nie chcą a tu co... znowu jej gęba??!! Porażka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Tu też plotkowcy nie zauważyli że Mandaryna jest w ciąży! :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Czyżba ta cała Sowińska zniknęła z "show biznesu" (a raczej z chałtur), żeby zrobić sobie kolejną (którą już z kolei?) operację plastyczną? Na to wygląda, bo wróciła jeszcze bardziej zrobiona i sztuczna niż była przedtem
  (swoją drogą myślałam, że to był już szczyt sztuczności. Ale widocznie nie dla niej.) A może poprostu nie było dla niej miejsca wśród polskich "gwiazd" i nie chcieli jej nigdzie? Najprawdopodobniej było tak, że zupełnie niecharyzmatyczna i nieprzebojowa Kaśka znudziła się już producentom, którym dawała d*py. I samo dawanie nie wystarczyło, żeby zostać w show biznesie. Trzeba sobą coś reprezentować, być naturalnym i błyskotliwym, mieć osobowość. Pusta i sztywna Kasia Sowińska niestety nic sobą nie reprezentuje, poza ciągłym włażeniem do tyłka prawdziwym gwiazdom (jak i gwiazdkom, których teraz zdecydowanie jest więcej). No. Kiedy się dowiedziała, że nie ma już żadnych propozycji, dzięki którym mogłaby jeszcze zgarnąć jakąś kasę i się wypromować, postanowiła się odstresować i strzeliła sobie kolejną(e?) operację plastyczną. Jaki jest skutek- sami widzimy- sztuczniejsza niż zwykle z naciągniętą do granic możliwości skórą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  a mandaryna jest w ciazy!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  a mandaryna teraz ma przynajmniej z kim się pokazywać - facet ma ładną twarz, nie to co Wiśnia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Kasia Sowińska- ta kobieta to wrak! Wyniszczona operacjami i odchudzaniem, nieproporcjonalna jakaś i do tego ten fałszywy wyraz twarzy... Na prawdę nieprzyjemnie się na to patrzy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX