Wychudzona Victoria Beckham u Armianiego [GALERIA]

Jeden z największych projektantów zawitał na legendarną piątą aleję. Oczywiście na otwarciu butiku nie mogło zabraknąć jego muzy. Victoria Beckham twardo pozowała do zdjęć, choć wyglądała, jakby miała za chwilę zemdleć.
Wychudzona Victoria! Victoria Beckham wzbudziła sporo emocji podczas otwarcia butiku Armaniego. Victoria Beckham wzbudziła sporo emocji podczas otwarcia butiku Armaniego. Victoria twardo pozowała do zdjęć, choć wyglądała, jakby miała za chwilę zemdleć. Jeden z największych projektantów Giorgio Armani zawitał na legendarną Piątą Aleję. Oczywiście na otwarciu butiku nie mogło zabraknąć jego muzy Victorii Beckham. Victoria twardo pozowała do zdjęć, choć wyglądała, jakby miała za chwilę zemdleć. Otwarcie ekskluzywnego butiku na Manhattanie to nie lada wydarzenie. Nazwisko Armani przyciągnęło takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio, Milla Jovovich czy Ricky Martin. Victoria Beckham przyszła sama, ale i tak wzbudziła sporo emocji. Nie sądzicie, że jej głowa wygląda na nienaturalnie dużą? Pani Beckham mogłaby trochę przytyć, żeby wyrównać proporcje ciała.

 

Otwarcie ekskluzywnego butiku na Manhattanie to nie lada wydarzenie. Nazwisko Armani przyciągnęło takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio, Milla Jovovich czy Ricky Martin.

 

Victoria Beckham przyszła sama, ale i tak wzbudziła sporo emocji. Nie sądzicie, że jej głowa wygląda na nienaturalnie dużą? Mogłaby trochę przytyć, żeby wyrównać proporcje ciała.

 

 

 

Zobacz wychudzoną Victorię na pokazie Armaniego | wideo

 

Oczywiście znaleźli się i tacy, którzy Armaniego nie lubią.