Seksowne aktorki na jednym czerwonym dywanie [GALERIA]

Która wypadła najlepiej?
Na jednym dywanie Aniston, Johansson, Connely, Barrymore i Goodwin na jednym dywanie Scarlett Johansson przeszła ostatnio jakąś dziwaczną metamorfozę. Przyklapnięte ciemne włosy ją postarzają, a sukienka wygląda jak z szafy babci. Ostatnio można było oglądać wiele pięknych gwiazd na jednym czerwonym dywanie. Każda z aktorek ubrana była inaczej. Naszym zdaniem najlepiej zaprezentowała się Jennifer Aniston. Scarlett Johansson przeszła jakąś dziwaczną metamorfozę. Może chciałaby wyglądać jak Megan Fox? Nie prezentuje się ładnie - przyklapnięte ciemne włosy ją postarzają, a sukienka wygląda jak z szafy babci. Jennifer Connelly należy do pięknych kobiet, ale te ramiona...! Michael Jackson wraca? Drew Barrymore to kobieta, która zazwyczaj strzela w dziesiątkę, ale tym razem pudło. Byłaby idealna na Tłusty Czwartek, bo wygląda jak beza.

 

Naszym zdaniem - zdecydowanie Jennifer Aniston. Scarlett Johansson przeszła jakąś dziwaczną metamorfozę. Może chciałaby wyglądać jak Megan Fox? Nie prezentuje się ładnie - przyklapnięte włosy ją postarzają, a sukienka wygląda jak z szafy babci. Jennifer Connelly należy do pięknych kobiet, ale te ramiona...! Michael Jackson wraca?

 

Drew Barrymore to kobieta, która zazwyczaj strzela w dziesiątkę, ale tym razem pudło. Byłaby idealna na Tłusty Czwartek, bo wygląda jak beza.

 

Która Waszym zdanie wypadła najlepiej?