Gwiazdy w przerwie Super Bowl [GALERIA]

Super Bowl gromadzi przed telewizorami miliony Amerykanów, więc nic dziwnego, że gwiazdy marzą, by się pokazać w przerwie meczu. Kto tym razem dostąpił tego zaszczytu?
Gwiazdy na Super Bowl Mecz gromadzi przed telewizorami miliony Amerykanów. Gwiazdy marzą, by się pokazać w przerwie meczu Super Bowl. Gwiazdą wieczoru był Boss, czyli Bruce Springsteen. Hymn amerykański wykonała Jennifer Hudson Gwiazdy marzą, by się pokazać w przerwie meczu Super Bowl. Kto tym razem dostąpił tego zaszczytu? Gwiazdą wieczoru był Boss, czyli Bruce Springsteen. Dał niezłego czadu. Powiedzenie "stary, ale jary" świetnie sprawdza się w jego przypadku. Najważniejszy utwór, czyli hymn amerykański, wykonała Jennifer Hudson. Jest to o tyle znaczące, że dziewczyna kilka tygodni temu w tragicznych okolicznościach straciła matkę. Tym bardziej doceniono jej występ.

 

Gwiazdą wieczoru był Boss, czyli Bruce Springsteen. Dał niezłego czadu. Powiedzenie "stary, ale jary" świetnie sprawdza się w jego przypadku.

 

 

Najważniejszy utwór, czyli hymn amerykański, wykonała Jennifer Hudson. Jest to o tyle znaczące, że dziewczyna kilka tygodni temu w tragicznych okolicznościach straciła matkę. Tym bardziej doceniono jej występ.