Młody Obama - seksowny?

Dziś wielkie wydarzenie. My mamy dla Was kilka fotek.

 

Prezydent Obama - to brzmi dumnie. Ale Prezydent Obama jeszcze lepiej wygląda na zdjęciach!

Więcej o:
Komentarze (46)
Młody Obama - seksowny?
Zaloguj się
 • kocica1

  Oceniono 43 razy 35

  Cieszę się że Barack Obama wygrał wybory i że został pierwszym w historii czarnoskórym prezydentem USA!!! Mnie się Barack Obama podoba!!! Kolor skóry powinien się nie liczyć tylko rozum!!! Pragnę żeby każdy miał równe szanse czy to biały czy to czarny czy nawet żółty, bo każdy z nich to człowiek!!! Wierzę że będzie dobrym prezydentem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 27

  Kurde ludzie, co z Wami??? co z tego że czarny?? różni się tylko KOLOREM SKÓRY! Jest takim samym człowiekiem, ma taki sam mózg, rozum, więc o co chodzi?! Przepraszam, z pewnością jest 1000 razy mądrzejszy niż te rasistowskie bezmózgi. Ludzie nie bądźcie białymi świniami!

 • babi

  Oceniono 30 razy 24

  Ludzie! opanujcie siE! CO Z WAMI?! powinnismy sie cieszyc ze nadchodzi czas równouprawnienia i ze cos sie wreszcie zmieni.. on jest nadzieja dla czarnoskórych..dosc juz ich gnebienia..

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 21

  Niestety jesteśmy krajem, w którym rasizm jest widoczny gołym okiem. Wiem coś o tym, bo mój mąż jest czarnoskóry. Jesteśmy szczęśliwi, że Obama został prezydentem i wierzymy, że jego prezydentura przyczyni się do obalenia stereotypu, iż Murzyn to niższa klasa kojarząca się tylko z usługiwaniem Białym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  fajny ten Obama:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Na tym pierwszym zdjęciu to niezłe ciacho!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  cieszę się, że to on wygrał wybory-dobrze mu z oczu patrzy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Źałosne jest to ile w Polsce jest rasistów(widac to po komentarzach)!Jak widac w USA dla ludzi nie ma już znaczenia kolor skóry ale w Polsce...Ciekawe kiedy to się zmieni

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Niestety, widać jacy jesteśmy do tyłu w porównaniu do Ameryki!!! Szkoda, że odzywaja sie ludzie, którzy inteligencją piet Obamie nie siegaja !!! Bo madry doceni jego wiedzę i zdolności. To szansa dla USA i nie tylko !!!
  Otwórzmy sie na innych, bo oni czesto sa bardziej wartosciowi niz my sami.
  Nie rozumiem tez dlaczego ludzie śmia krytykowac Jana Pawła II . To m.in dzieki niemu jestesmy wolni, wolni od komunizmu. to pierwszy papiez, który dawał nadzieje, który zauwazał najnizszych i bezbronnych , pierwszy który otworzył ramiona do najubozszych. Te słowa "naród który zabija własne dzieci ,jest narodem bez przyszłosci" sa jak najbardziej prawdziwe, człowieku "co powstrzyma mnie i ciebie, byśmy sie nawzajem pozabijali, jesli nic nie powstrzymuje matke, która zabija własne dziecko"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX