Madonna wraca do starego wyglądu?

Zdziwicie się! Ta "Madonna" jest duuuużo ładniejsza i młodsza!
Młodsza Madonna Madonna wraca do starego wyglądu? Zdziwicie się! Pewnie się zgodzicie, że Katy Perry jest dużo bardzie atrakcyjna niż Madonna w jej wieku. Obie są bardzo wyrazistymi kobietami, ale my tam wolimy Katy. Ta "Madonna" jest duuuużo ładniejsza i młodsza! Pewnie się zgodzicie, że Katy Perry, bo to właśnie ona jest na zdjęciu, jest dużo bardzie atrakcyjna niż Madonna w jej wieku. Obie są bardzo wyrazistymi kobietami, ale my tam wolimy Katy.  

 

Pewnie się zgodzicie, że Katy Perry, bo to właśnie ona jest na zdjęciu powyżej, jest dużo bardzie atrakcyjna niż Madonna w jej wieku. Obie są bardzo wyrazistymi kobietami, ale my tam wolimy Katy.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Madonna wraca do starego wyglądu?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  bezsensowna prowokacja z ta Madonna

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 11

  bardzo lubię katy ale stwierdzenie "my tam wolimy katy od madonny" jest grubą przesadą. Madonna jest ponad czasowa, nie jestem tam wielką fanką madonny ale trochę było to nie na miejscu

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  pff. co za porównanie. to w ogóle nie pasuje

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  jej muzyka jest super ;)) typowa dla nastolatków,dobrze,że pojawiła się taka gwiazda :) co do urody to styliści z najbrzydszego brzydkiego kaczątka potrafią zrobić pieknego łabędzia. Mimo tego uważam że Katy jest śliczna :)

 • maalami97

  Oceniono 10 razy 6

  fana sukienka:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Yyyy ale czy Katy w wieku Madonny będzie wyglądać tak jak Madonna teraz? Nie podoba mi się, że porównują takie osoby, chociaż nic do Katy nie mam. Ale Madonna jest na innym etapie niż Katy. Teraz porównanie ich to wręcz zbrodnia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  ja tam madonny nie słucham,aczkolwiek denerwuje mnie to jak się zachowuje ta podstarzała "Bogini". a jak oglądam stare teledyski, to stwierdzam,że naprawdę jest szpetna. a przebiła się swoimi wyuzdanymi prowokacjami i tyle...

 • jagoda13kiko_

  Oceniono 12 razy 6

  No dobra.... Moim zdaniem Madonna jest świetna ponieważ nie jest gwiazdą jednego hitu przez wakacje xD.... katy perry zasłynęła z takich piosenek jak I kissed a Girl lub Hot N Cold więc moze poczekajmy na porównywanie ich jak Katy też osiagnie coś więcej niż tylko 2 czy 3 piosenki...(wszyscy wiedzą że Madonna to królowa Popu)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ej jej imie pisze sie Katy nie Kety albo Kyle !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX