Kirsten Dunst: "mam gdzieś to, jak wyglądam"!

I trudno nie wierzyć jej słowom.
Ma gdzieś jak wygląda Trudno Kirsten Dunst nie uwierzyć. - Nie staram się jakoś specjalnie wyglądać, chyba że chodzi o robienie tego dla zabawy - wyznała Kirsten Dunst magazynowi "OK!" Kirsten Dunst jest dość nietuzinkową osobą i ogólnie nie przejmuje się plotkami na swój temat. Okazuje się, że swoim wyglądem też się nie przejmuje. - Nie mam ochoty na przejmowanie się tym, co ludzie myślą na temat mojego wyglądu. Nie staram się jakoś specjalnie wyglądać, chyba że chodzi o robienie tego dla zabawy - powiedziała magazynowi "OK!". - Nie mogłabym dbać o to mniej niż teraz. Bycie zabawnym jest dużo lepsze niż bycie pięknym, a ja wolę ludzi bawić. Rzeczywiście dość zabawna z niej dziewczyna!

 

Kirsten Dunst jest dość nietuzinkową osobą i ogólnie nie przejmuje się plotkami na swój temat. Okazuje się, że swoim wyglądem też się nie przejmuje. Przyznała ostatnio, że ma gdzieś to, co widzi przed lustrem.

 

- Nie mam ochoty na przejmowanie się tym, co ludzie myślą na temat mojego wyglądu. Nie staram się jakoś specjalnie wyglądać, chyba że chodzi o robienie tego dla zabawy - powiedziała magazynowi OK!. - Nie mogłabym dbać o to mniej niż teraz. Bycie zabawnym jest dużo lepsze niż bycie pięknym, a ja wolę ludzi bawić.

 

Rzeczywiście dość zabawna z niej dziewczyna!