Paris Hilton lansuje się na mieście

Grunt to pokazać się w dobrym towarzystwie! Paris Hilton coś o tym wie.
Paris Hilton się lansuje Grunt to pokazać się w dobrym towarzystwie! Paris Hilton coś o tym wie. Należy współczuć biednej Paris Hilton, która od imprezowania tylko niknie w oczach. Na szczęście ma ze sobą przyjaciół. Nie od dziś wiadomo, że życie gwiazdki jest ciężkie. Zapraszają cię na jakieś imprezy (a czasami nawet za to płacą), stawiają alkohol i robią tysiące zdjęć. Istny dramat. Dlatego należy współczuć biednej Paris Hilton, która od tego imprezowania tylko niknie w oczach. Na szczęście na ze sobą przyjaciół. Zawsze towarzyszą jej siostra Nicky Hilton, przyjaciółka Nicole Richie i jej chłopak Joel Madden oraz jego brat bliźniak Benji Madden, z którym Paris łączył burzliwy związek. Ciężkie to życie... Współczujemy.

 

Nie od dziś wiadomo, że życie gwiazdki jest ciężkie. Zapraszają cię na jakieś imprezy (a czasami nawet za to płacą), stawiają alkohol i robią tysiące zdjęć. Istny dramat. Dlatego należy współczuć biednej Paris Hilton, która od tego imprezowania tylko niknie w oczach.

 

 

Na szczęście na ze sobą przyjaciół. Zawsze towarzyszą jej siostra Nicky Hilton, przyjaciółka Nicole Richiei jej chłopak Joel Madden oraz jego brat bliźniak Benji Madden, z którym Paris łączył burzliwy związek.

 

Ciężkie to życie... Współczujemy.