Jack Black - najmniej pociągający facet świata

W dodatku upodobał sobie białe slipy. Mieszanka iście wybuchowa.
Jack w białych slipach Jack Black - najmniej pociągający facet świata! Jack Black sam w sobie nie należy do najprzystojniejszych facetów świata, ale jak ubierze się w białe, "tatusiowe" slipy, to oczy same zamykają nam się z przerażenia W dodatku upodobał sobie białe slipy. Mieszanka iście wybuchowa. Zawsze staramy się umilać Wam czas ładnymi zdjęciami, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Jack Black sam w sobie nie należy do najprzystojniejszych facetów świata, ale jak ubierze się w białe, "podtatusiałe" slipy, to oczy same zamykają nam się z przerażenia. Jack Black był gospodarzem gali Video Game Awards. Jak to on przebierał się co chwila i zabawiał ludzi. Jednak w pewnym momencie delikatnie przesadził. Dobrze, że Wojciech Gąsowski czy inny prowadzący jakieś show u nas nie wpada na podobne pomysły.

 

Zawsze staramy się umilać Wam czas ładnymi zdjęciami, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Jack Black sam w sobie nie należy do najprzystojniejszych facetów świata, ale jak ubierze się w białe, "podtatusiałe" slipy, to oczy same zamykają nam się z przerażenia.

 

Jack Black był gospodarzem gali Video Game Awards. Jak to on, przebierał się co chwila i zabawiał ludzi. Jednak w pewnym momencie delikatnie przesadził. Dobrze, że Wojciech Gąsowski czy inny prowadzący jakieś show nie wpada na podobne pomysły.

 

Yummy...

 

 

 

 

Ale nie było aż tak źle!