Włodzimierz Szaranowicz do Joli: Nie można z niczego tworzyć wartości. Wideo

Dziennikarz po raz pierwszy w historii programu, tak ostro skrytykował uczestnika. Wideo.
Szaranowicz do Joli Po raz pierwszy tak ostro skrytykował uczestnika programu Włodzimierz Szaranowicz do Joli Rutowicz podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie": "Nie można z niczego tworzyć wartości." Znakomity polski dziennikarz i komentator sportowy Włodzimierz Szaranowicz, zasila szeregi jury "Gwiazdy tańczą na Lodzie". Pierwszy raz postanowił skomentować uczestnika, a nie jego predyspozycje sportowe. Zgadnijcie, do kogo skierował słowa krytyki? Oczywiście do Jolanty Rutowicz. Szaranowicz delikatnie, ale dosadnie podsumował postać Joli: - Nie można z niczego, tworzyć wartości,[...] gdzieś musi być początek i sens, dlatego trzeba poszukać w życiu czegoś stabilniejszego. Krytyka pod kierunkiem Jolanty padła również ze strony Dody i Tomka Jacykowa. Jednak piosenkarka i stylista słyną z ostrego języka, Włodzimierz zaś z powściągliwości.

 

Znakomity polski dziennikarz i komentator sportowy Włodzimierz Szaranowicz, który zasila szeregi jury "Gwiazdy tańczą na Lodzie", pierwszy raz postanowił skomentować uczestnika, a nie jego predyspozycje sportowe. Zgadnijcie, do kogo skierował słowa krytyki? Oczywiście do Jolanty Rutowicz. Szaranowicz delikatnie ale dosadnie podsumował postać Joli:

Nie można z niczego, tworzyć wartości,[...] gdzieś musi być początek i sens, dlatego trzeba poszukać w życiu czegoś stabilniejszego.

 

Krytyka pod kierunkiem Jolanty padła również ze strony Dody i Tomka Jacykowa. Jednak piosenkarka i stylista słyną z ostrego języka, Włodzimierz zaś z powściągliwości.