Włodzimierz Szaranowicz do Joli: Nie można z niczego tworzyć wartości. Wideo

Dziennikarz po raz pierwszy w historii programu, tak ostro skrytykował uczestnika. Wideo.
Szaranowicz do Joli Po raz pierwszy tak ostro skrytykował uczestnika programu Włodzimierz Szaranowicz do Joli Rutowicz podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie": "Nie można z niczego tworzyć wartości." Znakomity polski dziennikarz i komentator sportowy Włodzimierz Szaranowicz, zasila szeregi jury "Gwiazdy tańczą na Lodzie". Pierwszy raz postanowił skomentować uczestnika, a nie jego predyspozycje sportowe. Zgadnijcie, do kogo skierował słowa krytyki? Oczywiście do Jolanty Rutowicz. Szaranowicz delikatnie, ale dosadnie podsumował postać Joli: - Nie można z niczego, tworzyć wartości,[...] gdzieś musi być początek i sens, dlatego trzeba poszukać w życiu czegoś stabilniejszego. Krytyka pod kierunkiem Jolanty padła również ze strony Dody i Tomka Jacykowa. Jednak piosenkarka i stylista słyną z ostrego języka, Włodzimierz zaś z powściągliwości.

 

Znakomity polski dziennikarz i komentator sportowy Włodzimierz Szaranowicz, który zasila szeregi jury "Gwiazdy tańczą na Lodzie", pierwszy raz postanowił skomentować uczestnika, a nie jego predyspozycje sportowe. Zgadnijcie, do kogo skierował słowa krytyki? Oczywiście do Jolanty Rutowicz. Szaranowicz delikatnie ale dosadnie podsumował postać Joli:

Nie można z niczego, tworzyć wartości,[...] gdzieś musi być początek i sens, dlatego trzeba poszukać w życiu czegoś stabilniejszego.

 

Krytyka pod kierunkiem Jolanty padła również ze strony Dody i Tomka Jacykowa. Jednak piosenkarka i stylista słyną z ostrego języka, Włodzimierz zaś z powściągliwości.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (183)
Włodzimierz Szaranowicz do Joli: Nie można z niczego tworzyć wartości. Wideo
Zaloguj się
 • caryca.g

  Oceniono 34 razy 28

  Brawo WŁODEK!!!Jestem załamana jak widze laski, które nie korzystają z najważniejszego narządu czyli MÓZGU!Do tego urodziwa to ona tez nie jest.nic szlachetnych rys,taka wiejska Jagna

 • liu

  Oceniono 30 razy 22

  bravo!!!! Szaranowicz powiedział cała prawdę o tym przygłupie,tylko jedyny w sposób kulturalny.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  jak mozna tak potraktować drugiego człowieka chodzi mi o tego maćka kim ona jest żeby tak poniżać ludzi. Szaranowicz miał absolutną racje

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  Jolka uważa że Polskę zamieszkują ludzie którzy zazdroszczą jej wszystkiego.Jej fani są bliscy założenia sekty,gdzie królowa Jolanta będzie miarą wszechrzeczy,jako relikwie czcić powinni zużyte błyszczyki i złamane tipsy

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 19

  kto by chciał zobaczyc Jole pracującą w McDonaldzie niech mi da plusa

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 19

  Jola to dno umysłowe, ale Jacyków i Doda też załatwili to bez klasy. Jedynie Szaranowicz wypowiedział się ostro, ale kulturalnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  Akurat Doda I Pedałocyków krytykujący Jolę to taka jakby nieco hipokryzja. Ale dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak Szaranowicz. Uff.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Szaranowicz to gość z klasą, powiedział prawdę!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Zenujące....nawet doda przy niej jest kims:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX