Kon Joli zaczął pić? Foto

Jolanta Rutowicz przyłapana na wizycie w lecznicy chorób alkoholowych. Koń Joli zaczął pić z tęsknoty?
Koń Joli zaczął pić? Kłopoty z procentami? Jolanta Rutowicz przyłapana na wizycie w lecznicy chorób alkoholowych. Koń Joli zaczął pić z tęsknoty? Jolanta Rutowicz przyłapana na wizycie w lecznicy chorób alkoholowych. Koń Joli zaczął pić z tęsknoty? Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Po tym, jak Jolanta podjęła decyzję o udziale w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie", postanowiła odwiedzić "Pododdział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych". Czyżby ciężkie treningi i rozłąka z koniem doprowadziły Jolantę do problemów z procentami? Plotek twierdzi jednak, że to nie Rutowicz zagląda do kieliszka, a różowy koń. Gdy Jola spędza poza domem większą część dnia, dba o swoją karierę i fanów, zmaga się z lodem i łyżwami podczas treningów, a do tego musi walczyć z krytyką ze strony Dody i Tomka Jacykowa, jej koń samotnie zmaga się z trudnościami dnia codziennego, co doprowadza do alkoholizmu. Jola widocznie postanowiła pomóc wiernemu przyjacielowi i wybrała się do kliniki. Plotek ma nadzieje, że Jola zrobiła to z troski o konia, a nie z obawy, że "koniu" znajdzie sobie koleżankę od kieliszka, a Rutowicz pójdzie w zapomnienie. Biedne zwierzę...

 

Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Po tym, jak Jolanta podjęła decyzję o udziale w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie", postanowiła odwiedzić "Pododdział leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych".

 

 

Czyżby ciężkie treningi i rozłąka z koniem doprowadziły Jolantę do problemów z procentami? Plotek twierdzi jednak, że to nie Rutowicz zagląda do kieliszka, a różowy koń w rzeczy samej. Gdy Jola spędza poza domem większą część dnia, dba o swoją karierę i fanów, zmaga się z lodem i łyżwami podczas treningów, a do tego musi walczyć z krytyką ze strony Dody i Tomka Jacykowa, jej koń samotnie zmaga się z trudnościami dnia codziennego, co doprowadza do alkoholizmu.

 

 

Jola widocznie postanowiła pomóc wiernemu przyjacielowi i wybrała się do kliniki. Plotek ma nadzieje, że Jola zrobiła to z troski o konia, a nie z obawy, że "koniu" znajdzie sobie koleżankę od kieliszka, a Rutowicz pójdzie w zapomnienie.

 

 

 

Biedne zwierzę...

 

 

Więcej o:
Komentarze (64)
Kon Joli zaczął pić? Foto
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 18

  BOZE!!! POWIEDZCIE SKAD W POLSCE WZIEŁA SIE TAKA SZPETOTA!!! przecież Polska to kraj pięknych kobiet!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  "nazywanie jej najbrzydsza kobieta w Polsce to przesada ;/ "
  Oczywiście, można tylko stwierdzić że jest jedną z najbrzydszych. A konkurencja w tej dziedzinie jest olbrzymia i nie jest powiedziane, że ktoś nie prześcignie Jolki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Gdyby mnie coś takiego wstrętnego przytulało to też bym pił. I to dużo...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Jakbym miał wybierać między Jolką a koniem, wybrałbym konia

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 12

  Lol, ale njus! A moja ryba pali hasz z tęsknoty. ostatnio się tak usmażyła, że zapomniała wrócic do akwarium i musialem ja reanimować.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 12

  Zaczął pić bo był zmuszany do współżycia. Biedne zwierzę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Jakbym był koniem Jolki też bym pił ostro !

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 11

  - No co? Powąchajcie, powąchajcie! Co? Koń jest pijany! Tak?
  - Koń? To ona, małe piwko wypiła, jak rany. No, pół piwka! W poniedziałek idzie na odwykówę, wszyje sobie, będzie miała spokój...
  - Słuchajcie...
  - ... władzy bym nie kłamał!
  - Taaa... Ten wasz koń, czy też wasza ona... nie dość, że pijana to jeszcze brudna!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Kon wyglada inteligentniej od Joli , i oczywiscie jest od niej ladniejszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX