Seksowna Ramona Rey na plaży w Malibu. Galeria!

Tylko u nas! Zobacz zdjęcia seksownej wokalistki!

 

W sierpniu Ramona Rey spędziła miesiąc w Stanach Zjednoczonych. Tam, w samym Hollywood, wokalistka nakręciła klip do swojej najnowszej piosenki "Znajdź i weź", która będzie promowała drugi w jej karierze album.

 

Teledysk wyreżyserował Michael Maxxis, a całość zobrazował Danny Hiele - twórca klipów największych światowych gwiazd (m.in. Fergie "London Bridge", Avril Lavigne "Happy Ending", U2 and Green Day "The Saints are coming" i Kanye West "Touch the Sky").

 

Sama Ramona jest bardzo zadowolona z efektu końcowego. Tak więc zapowiada się świetny klip wyprodukowany na wysokim, światowym poziomie. Ekskluzywne zdjęcia z planu klipu możecie zobaczyć tylko na infomuzyka.pl!

 

My za to prezentujemy wam zdjęcia pięknej wokalistki z plaży w Malibu. W końcu pobyt w Stanach nie był dla Ramony tylko pracą. Czas znalazł się także i na relaks.

 

Artystka kończy właśnie prace nad albumem, którego spodziewać możemy się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wcześniej natomiast powinien pojawić się nakręcony w Hollywood klip. Czekamy z niecierpliwością.

 

 

Zobacz także:

Ramona Rey "Znajdź i weź" - ekskluzywne zdjęcia z planu klipu!

Ramona Rey jedzie do Hollywood!