Seksowna Ramona Rey na plaży w Malibu. Galeria!

Tylko u nas! Zobacz zdjęcia seksownej wokalistki!

 

W sierpniu Ramona Rey spędziła miesiąc w Stanach Zjednoczonych. Tam, w samym Hollywood, wokalistka nakręciła klip do swojej najnowszej piosenki "Znajdź i weź", która będzie promowała drugi w jej karierze album.

 

Teledysk wyreżyserował Michael Maxxis, a całość zobrazował Danny Hiele - twórca klipów największych światowych gwiazd (m.in. Fergie "London Bridge", Avril Lavigne "Happy Ending", U2 and Green Day "The Saints are coming" i Kanye West "Touch the Sky").

 

Sama Ramona jest bardzo zadowolona z efektu końcowego. Tak więc zapowiada się świetny klip wyprodukowany na wysokim, światowym poziomie. Ekskluzywne zdjęcia z planu klipu możecie zobaczyć tylko na infomuzyka.pl!

 

My za to prezentujemy wam zdjęcia pięknej wokalistki z plaży w Malibu. W końcu pobyt w Stanach nie był dla Ramony tylko pracą. Czas znalazł się także i na relaks.

 

Artystka kończy właśnie prace nad albumem, którego spodziewać możemy się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wcześniej natomiast powinien pojawić się nakręcony w Hollywood klip. Czekamy z niecierpliwością.

 

 

Zobacz także:

Ramona Rey "Znajdź i weź" - ekskluzywne zdjęcia z planu klipu!

Ramona Rey jedzie do Hollywood!

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Seksowna Ramona Rey na plaży w Malibu. Galeria!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Najlepsza wykonawczyni polskiej muzyki klubowej- bezkonkurencyjna i tyle ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  jaka ona piękna!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Nie mogę zrozumieć. Nie przepadam za kręconymi u kobiet, w dodatku wolę blondynki. Ale ta dziewczyna jest po prostu niesamowita i wg mnie jest jedną z najładniejszych dziewczyn w show-biznesie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  no, no, no. Jest na co popatrzeć :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  spodziewałem sie takich zwykłych zdjęć z plaży, a tu proszę. Fajny klimat! zasługa fotografa i modelki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  urocza. i to bardzo!! <3

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Sesja bardzo profesjonalna. Zresztą cała oprawa muzyczno-wizualna nadhodzącego krążka jest dobrze dopracowana. Ramona wygląda świetnie. Zdjęcia klasa!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  ramonaka cudna dzieweczko

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  przynajmniej coś sobą reprezentuje... bo slowa SEKSOWNA i PLAZA kojarzą się od razu z czyms wyuzdanym a tu bardzo ladne zdjęcia - skromne ale seksowne. Jest w niej jakas tajemnica :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX