Pierce Brosnan z żoną na plaży. Foto

Keely Shaye-Smith robi duże wrażenie. Naprawdę duże. Zobaczcie koniecznie.
Pierce Brosnan na plaży Keely Shaye-Smith robi duże wrażenie. Naprawdę duże. Pierce Brosnan złowił kiedyś złotą rybkę, która przerodziła się w... karpia. Keely Shaye-Smith robi duże wrażenie. Naprawdę duże Pierce Brosnan złowił kiedyś złotą rybkę, która przerodziła się w... karpia. Keely Shaye-Smith, bo przecież o niej mowa, wygląda imponująco. Okrągłe kształty, pełne piersi i wciąż zniewalająca uroda. Żona Pierce Brosnana nadal działa na aktora jak magnes a sam zainteresowany nie może się powstrzymać od czułości. Widać, że naprawdę się kochają. Swoją drogą, czy ten związek wam nie przypomina Tomka Kammela i Katarzyny Niezgody?

 

Aktor złowił kiedyś złotą rybkę, która przerodziła się w... karpia. Keely Shaye-Smith, bo przecież o niej mowa, wygląda imponująco. Okrągłe kształty, pełne piersi i wciąż zniewalająca uroda. Żona Pierce Brosnana nadal działa na aktora jak magnes a sam zainteresowany nie może się powstrzymać od czułości. Widać, że naprawdę się kochają.

 

 

O nie! On znów tu idzie. Poczytać się nie da w spokoju nawet.

 

Oh, ty moja żonko.

 

Co on sobie myśli. Kręcił mnie 20 lat temu jak mnie nabrał na Bonda, ale teraz?

 

Uciekła i się schowała. To nic, porobię sobie wycinanki.

 

 

Swoją drogą, czy ten związek wam nie przypomina Tomka Kammela i Katarzyny Niezgody ?

 

Więcej o:
Komentarze (63)
Pierce Brosnan z żoną na plaży. Foto
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 50

  Sam jesteś, Plotku, karpiem, i do tego źle wychowanym. Po drugie: za każdym razem, kiedy piszecie o dojrzałych facetach rzucających żony dla młodych gęsi, między wierszami wyczuwa się ironię. Teraz dla odmiany piszecie o mężczyźnie, który trwa od 20 lat w udanym związku i naturalną kolejnością rzeczy patrzy na fizyczne (m.in.) przemiany swojej połowicy (które jego też nie omijają) - i znowu ironizujecie. Wszystkich mierzycie jedną miarą - swoją własną. Żałosne to i przykre. Po trzecie: zakończenie. Trzeba mieć kompletnie pusto w głowie, żeby napisać, że związki Kammela i Brosnana są podobne, bo obydwaj mają żony w rozmiarze XXL. Czy wy czasmi czytacie to, co napisaliście?

 • Gość: Gość

  Oceniono 44 razy 34

  Po co ma się wziąć za siebie?Bo tobie sie nie podoba? Żałosne....tak samo jak i ludzie którzy oceniają innych po wyglądzie i swoją miarą. To oni powinni wziąć się za siebie. I wreszcie trochę pomyśleć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 34

  P. BROSNAN TO PRAWDZIWY MĘŻCZYNA!
  A NIE JAK TE F.I.U.T.K.I CO ZMIENIAJĄ KOBIETY NA SZUPLEJSZE, MŁODSZE.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 28

  aaaaale problem - zdrowa kobieta i tyle :) niech żyją sobie z Bronsnanem długo i szczęśliwie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 22

  Mam wrażenie, że każda sława, która związała się z osobą o pełnych i bujnych kształtach jest lekko krytykowana. Czy osoby "trochę większe" nie mają prawa do szczęścia?

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 21

  Łebski facet - w lecie ma cień a w zimie ciepło. :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  Nie kazdy lubi patyczaki, pomimo panującej mody na anoreksje i zagłodzone kobiety. Niektorzy lubią prawdziwe konkretne kobiety, zwłaszcza w sypialni. I to sa prawdziwi męzczyźni, bo prawdziwy mężczyzna na kości sie nie rzuci. Takie własnie kobiety zdobywały Dziki Zachód a nie te zagłodzone mimozy z odessanym tłuszczem i mózgiem, z zanikiem biustu, bioder i instynktu samozachowawczego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 20

  Wygląda tak jak 90 procent kobiet w jej wieku najważniejsze, że widać miłość między nimi i to jest zaj----efajne

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  możemy prosić fotkę autora?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX