Brunetki czy blondynki? Galeria! Cz. 1

Zobacz galerię zagranicznych gwiazd, które odważyły się bardzo zmienić swój wygląd.
Brunetka czy blondynka? Radykalna zmiana image'u Christiny Aguilery nie jest odosobnionym przypadkiem. Brunetki są bardziej charyzmatyczne, odważne i stanowcze. Blondynki są słodkie, subtelne i delikatne. A co, jeśli kobieta była już i brunetką i blondynką? Brunetki wydają się bardziej charyzmatyczne, odważne i stanowcze. Blondynki są słodkie, bardziej subtelne i delikatne. A co, jeśli kobieta była już i brunetką i blondynką? Taki przykład obala wszystkie stereotypy związane z kolorem włosów. Gwiazdy bardzo często zmieniają swój wizerunek. Wtedy nie tylko ubierają się inaczej, ale często zmieniają także kolor włosów. Największym szokiem jest, kiedy blondynka staje się brunetką lub odwrotnie. Jedną z zagranicznych gwiazdy, która odważyły się na taką radykalną zmianę jest Christina Aguilera... Co myślicie o jej metamorfozie?

 

Brunetki wydają się bardziej charyzmatyczne, odważne i stanowcze. Blondynki są słodkie, bardziej subtelne i delikatne. A co, jeśli kobieta była już i brunetką i blondynką? Taki przykład obala wszystkie stereotypy związane z kolorem włosów.

 

Gwiazdy bardzo często zmieniają swój wizerunek.Wtedy nie tylko ubierają się inaczej, ale często zmieniają także kolor włosów. Największym szokiem jest, kiedy blondynka staje się brunetką lub odwrotnie. Zobacz galerię zagranicznych gwiazd, które odważyły się na taką zmianę. Której pani pasuje blond, a której ciemne włosy?

 

Britney Spears

 

Christina Aguilera

 

Madonna

 

Victoria Beckham

 

Nelly Furtado

 

Lindsay Lohan

 

Ashlee SimpsonA już jutro podobna galeria z naszymi rodzimymi gwiazdami. Kogo w niej zobaczycie? Przekonajcie sami!