Doda z Feelem znowu w Sopocie! Galeria!

Dwójka robi własne "TopTrendy" z Feelem i Dodą. Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej!

 

TVP w końcu ujawniło kogo zobaczymy na nowym festiwalu Dwójki w Sopocie. Jak wiadomo telewizja publiczna nie chce być gorsza od konkurencji i wspólnie z Radiem Eska wymyśliła "Sopot Hit Festiwal". Kto na nim wystąpi? Odpowiedź jest oczywista. Te same gwiazdy, co w Opolu i na "TopTrendach".


Po raz kolejny w tym sezonie na jednej scenie zaprezentuje się Feel i Doda . Tym razem jednak to zespół, będzie gwiazdą, a Rabczewska stanie do konkursu na przebój lata. To dość zaskakujące rozwiązanie, bo przecież królowa jest tylko jedna...


Ciekawostką jest to, że Doda w konkursie, będzie zmagać się m.in. z Ich Troje i z Kasią Novą.

Doda mimo wszystko nie martwi się tym, że musi zmagać się z konkurencją. W końcu to promocja dla jej piosenki. A przecież kilka tygodni później odbędzie się trzeci festiwal w Sopocie TVN-u, na którym z pewnością znowu spotkają się "starzy znajomi".


Jak widać Polacy kochają festiwale. Szkoda tylko, że ciągle pojawiają na nich te same gwiazdy. Być może dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie jednej i konkretnej imprezy muzycznej w Polsce, a nie trzech w dodatku podobnych do siebie.


Festiwal Dwójki prawdopodobnie poprowadzi Tomasz Kammel i Beata Sadowska.

 

Plotek zastanawia się co na konferencji prasowej festiwalu robiła Frytka? Czyżby miała się ona pojawić na Sopockiej scenie? Pytanie tylko w jakim charakterze? Może zaśpiewa?