Paris Hilton się zaręczyła!

Wygląda Paris Hilton i Benji Madden to tak "na poważnie". Paris właśnie pojawiła się na jednej z imprez w Las Vegas z... zaręczynowym pierścionkiem na ręku, dodajmy z inicjałami "B.J.". Czyżby wkrótce ślub?
Paris Hilton się zaręczyła! Ma ogromny brylantynowy pierścionek! Paris właśnie pojawiła się na jednej z imprez w Las Vegas z zaręczynowym pierścionkiem na ręku. Na pierścionku wyryte są inicjały Benji Maddena. Wygląda na to, że Paris Hilton i Benji Madden to tak "na poważnie". Paris właśnie pojawiła się na jednej z imprez w Las Vegas z zaręczynowym pierścionkiem na ręku, dodajmy, że z inicjałami "B.J.". Czyżby wkrótce ślub? Paris Hilton poznała Benjiego Maddena w lutym, ale już oboje najwyraźniej poczuli, że chcą być ze sobą na długo, być może nawet na całe życie. W dowód swej miłości Benji podarował Paris okazały, brylantowy pierścionek. Hiltonówna nosiła go dumnie na jednej z imprez w Las Vegas i kwitowała: "To znaczy, to co znaczy." Wygląda na to, że para myśli już o ślubie. Paris poznała już podobno mamę Maddena.

 

Paris Hilton się zaręczyła

 

Paris Hilton poznała Benjiego Maddena w lutym, ale już oboje najwyraźniej poczuli, że chcą być ze sobą na długo, być może nawet na całe życie. W dowód swej miłości Benji podarował Paris okazały, brylantowy pierścionek. Hiltonówna nosiła go dumnie na jednej z imprez w Las Vegas i kwitowała.

To znaczy, to co znaczy.

Wygląda na to, że para myśli już o ślubie. Paris poznała już podobno mamę Maddena.