Doda jednak nie miała majtek?

Wygląda na to, że "SE" nie daje za wygraną. Za wszelką cenę próbuje docieć co Doda miała pod sukienką podczas Telekamer. Czy aby wokalistka założyła majtki? Dziennikarze "SE" postanowili przedstawić niezbity dowód na to, że jednak Doda nie założyła bielizny.
Doda jednak nie miała majtek? Wygląda na to, że "SE" nie daje za wygraną. Gazeta za wszelką cenę próbuje dociec, co Doda miała pod sukienką podczas Telekamer. Czy aby wokalistka założyła majtki? Dziennikarze "SE" postanowili przedstawić niezbity dowód na to, że jednak Doda nie założyła bielizny. Jak widać "majtkowy skandal" dotknął do żywego dziennikarzy "SE". Gazeta przedstawiła oświadczenie agencji fotograficznej, od której "SE" kupił zdjęcia Dody z Telekamer, z którego wynika, że zdjęcie artystki bez majtek nie było zmanipulowane. To ponoć ma wszystkich przekonać, że gazeta ma racje i Doda rzeczywiście nie nosi majtek. Plotek apeluje: "Dajmy spokój majtkom Dody! Zajmijmy się jej pięknymi nogami!".

 

Jak widać "majtkowy skandal" dotknął do żywego dziennikarzy "SE". Gazeta przedstawiła oświadczenie agencji fotograficznej, od której "SE" kupił zdjęcia Dody z Telekamer, z którego wynika, że zdjęcie artsytki bez majtek nie było zmanipulowane. To ponoć ma wszystkich przekonać, że gazeta ma racje i Doda rzeczywiście nie nosi majtek.

 

 

 

Plotek apeluje - "Dajmy spokój majtkom Dody! Zajmijmy się jej pięknymi nogami!"