Kasia Smutniak polska Monica Bellucci podbija świat! Wideo!

Jest piękna, jest Polką i właśnie podbija świat. Kasia Smutniak, bo o niej mowa, robi furorę - w reklamówkach włoskiego operatora komórkowego i - co ważniejsze gra w filmach! Plotek spotkał łudząco podobną do Moniki Bellucci aktorkę na berlińskim festiwalu filmowym. Wideo!
Smutniak podbija świat! Jest piękna, jest Polką i właśnie podbija świat. Kasia Smutniak, bo o niej mowa, robi furorę - w reklamówkach włoskiego operatora komórkowego i - co ważniejsze gra w filmach! Plotek spotkał łudząco podobną do Moniki Bellucci aktorkę na berlińskim festiwalu filmowym. Kasia Smutniak jest oszałamiającą pięknością - to tak z refleksji Plotka. Na festiwalu w Berlinie prezentowała film "Quiet Calls". Dlaczego Kasia nie gra w polskich filmach? Plotek bardzo żałuje, że Kasia nie dostaje propozycji z Polski, poza pamiętnym "Hakerem", dlatego apeluje do rodzimych reżyserów: dzwońcie do tej dziewczyny! Zobaczcie jak bosko wygląda!

 

Kasia Smutniak jest oszałamiającą pięknością - to tak z refleksji Plotka. Na festiwalu w Berlinie prezentowała film "Quiet Calls". Dlaczego Kasia nie gra w polskich filmach?

 

 

Plotek bardzo żałuje, że Kasia nie dostaje propozycji z Polski, poza pamiętnym "Hakerem", dlatego apeluje do rodzimych reżyseró: dzwońcie do tej dziewczyny! Zobaczcie jak bosko wygląda w bieliźnie!