Kasia Smutniak polska Monica Bellucci podbija świat! Wideo!

Jest piękna, jest Polką i właśnie podbija świat. Kasia Smutniak, bo o niej mowa, robi furorę - w reklamówkach włoskiego operatora komórkowego i - co ważniejsze gra w filmach! Plotek spotkał łudząco podobną do Moniki Bellucci aktorkę na berlińskim festiwalu filmowym. Wideo!
Smutniak podbija świat! Jest piękna, jest Polką i właśnie podbija świat. Kasia Smutniak, bo o niej mowa, robi furorę - w reklamówkach włoskiego operatora komórkowego i - co ważniejsze gra w filmach! Plotek spotkał łudząco podobną do Moniki Bellucci aktorkę na berlińskim festiwalu filmowym. Kasia Smutniak jest oszałamiającą pięknością - to tak z refleksji Plotka. Na festiwalu w Berlinie prezentowała film "Quiet Calls". Dlaczego Kasia nie gra w polskich filmach? Plotek bardzo żałuje, że Kasia nie dostaje propozycji z Polski, poza pamiętnym "Hakerem", dlatego apeluje do rodzimych reżyserów: dzwońcie do tej dziewczyny! Zobaczcie jak bosko wygląda!

 

Kasia Smutniak jest oszałamiającą pięknością - to tak z refleksji Plotka. Na festiwalu w Berlinie prezentowała film "Quiet Calls". Dlaczego Kasia nie gra w polskich filmach?

 

 

Plotek bardzo żałuje, że Kasia nie dostaje propozycji z Polski, poza pamiętnym "Hakerem", dlatego apeluje do rodzimych reżyseró: dzwońcie do tej dziewczyny! Zobaczcie jak bosko wygląda w bieliźnie!

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (66)
Kasia Smutniak polska Monica Bellucci podbija świat! Wideo!
Zaloguj się
 • kingisonlyone

  Oceniono 3 razy 3

  ładna !!! i podobna =] ale nie można być lepszym od oryginału ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Jest sporo ładniejsza niż bellucci poza tym bardziej przypomina Keirę

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Kasia Smutniak jest osobą pełna podziwu dla mnie. Gratuluje jej kariery którą osiągneła i coreczki Zosi

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ten kawałek z bielizną - to zdecydowanie nie była Kasia, chyba ten kto to wrzucił nie widział jej na żywo. Kasia ma nogi o połowę szczuplejszed od babki, która zrzucała strój

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  no do Bellucci to ona nie jest podobna ale ładna kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ojej..ale ona jest sliczna :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  zajebista

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Po wysłuchaniu wywiadu nie dziwię się, że dla producentów filmowych "zatrzymał się czas i nadal traktują ją jakby miała 18 lat"....jest piękna dopóki nie otworzy ust.

 • Gość: to ja

  Oceniono 1 raz 1

  Kolo Belucci to nawet nie stala,jest jej ewentualna karykatura.Podobna jest ale do Hilary Swenk.Poza tym wielka wiejska ,szeroka geba i szczena.Najladniejsze dziewczyny siedza w domu.Reszta wywala cielsko i szura sie po katach,narzucajac sie obsesyjnie kazdemu, bo nikt ich nie chce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX